Rzadko spotyka się nastolatki, dla których autorytetem i niedoścignionym wzorem jest Arnold Schwarzeneger. Pochodząca z Kanady 17.letnia Tessa Barresi jest jedną z nich. Dziewczyna zaczęła wymagające treningi na siłowni dwa lata temu, a teraz regularnie startuje w konkursach dla kulturystek. Nic dziwnego, rozmiar jej mięśni budzi respekt. Tessa nie opuszcza ani jednego dnia ćwiczeń i nic nie jest w stanie jej zdekoncentrować. 

Prowadzi też bardzo zdrowy jak na nastolatkę tryb życia - nie katuje się dietami, ale sama przyrządza sobie posiłki niepozbawione węglowodanów (niektóre z nich wcale nie są niezdrowe), nie pije alkoholu i rzadko chodzi na wyczerpujące organizm imprezy. Docenili to internauci - Tessa na swoim Instagramie ma 144 tysiące obserwujących, którzy codziennie zagrzewają ją do rzeźbienia sylwetki pozytywnymi komentarzami. Nie bez znaczenia jest również naturalna uroda Barresi, której nie przykrywa na co dzień makijażem.  

Co prawda, kulturystyka może być kontrowersyjna, w związku z często szkodliwymi suplementami,o sterydach na które decydują się zawodowcy związani z kulturystyką nie wspominając. Na razie jednak podziwiamy samozaparcie i wytrwałość Tessy, podobnie jak setki tysięcy internautów. Ta dziewczyna ma moc, nie sądzicie?