Zasada działania

Pasta do zębów, okłady z cebuli, czy octu - to sposoby, które mają przynieść ulgę po ukąszeniach owadów. Jak jest w rzeczywistości, wie każdy z nas… Najnowsza metoda na szybkie pozbycie się efektów „inwazji” komarów i pszczół to…ciepło! Zastosowanie krótkiego, skoncentrowanego bodźca cieplnego na ograniczoną powierzchnię skóry to mimo wszystko łagodna opcja terapeutyczna. Przypuszcza się, że ciepło aktywuje wiele dróg, wywiera wpływ na układ immunologiczny i reakcję zapalną, tym samym niwelując dyskomfort i zaczerwienienie skóry. Tak działa urządzenie Bite Away.

Mówiąc naukowym językiem, konsekwencją zmniejszenia uwalniania histaminy i innych enzymów prozapalnych, jest zmniejszenie stanu zapalnego i inaktywacja toksyn owadów. Pieczenie i swędzenie, które pojawiają sie w wyniku użądlenia/ukąszenia, moze być szybko zmniejszone, nawet gdy zastosujemy urządzenie Bite Away w późnej fazie. Leczenie jest przeprowadzane dzięki certyfikowanemu urządzeniu medycznemu, generującemu temperaturę ok. 51 C. Temperatura ta utrzymywana jest przez okres 3-5 sekund, w zależności od wybranego trybu pracy.

Owady gryzą i żądlą

Szczególnie u wrażliwych osób, nadmierna reakcja zapalna może być rezultatem samonapędzającej się reakcji, będącej efektem swędzenia i drapania się. Bite Away łagodzi swędzenie, opuchliznę, zaczerwienienie, wywołane ukąszeniami/użądleniami owadów i przynosi szybką ulgę. Przerywa zaklęty krąg pieczenia, swędzenia i drapania się.

Tylko teraz produkt z rabatem 20% na hasło biteaway20. Wpisz tutaj: ulgawukaszeniach.pl

Łatwy w użyciu

Wbrew pozorom, używanie Bite Away jest dziecinnie proste. Ceramiczną końcówkę urządzenia po prostu przykłada się w miejscu ukąszenia/użądlenia. Urządzenie uruchamiamy poprzez naciśnięcie jednego z 2 przycisków. Osiągana jest temperatura ok 51 C, a następnie utrzymywana przez wybrany czas (wystarczy 3-5 sekund!). W razie potrzeby procedurę można powtórzyć.

Do zastosowania u wszystkich

Dzięki czysto fizycznej zasadzie działania, Bite Away może być używany przez każdego, z włączeniem alergików, kobiet w ciąży i dzieci. Dzieci w wieku powyżej 12 lat mogą nawet używać urządzenia Bite Away samodzielnie. Co ważne, temperatura generowa przez urządzenie nie uszkadza skóry.