Tend Skin Liqud stworzony przez amerykańską firmę Tend Skin z siedzibą na Florydzie, to płyn znacząco redukujący zjawisko wrastania włosków po depilacji.
W rankingach konsumenckich od lat uznawany jest za kosmetyk NR 1 wśród środków zapobiegających wrastaniu włosków po depilacji i eliminujących podrażnienia po tym zabiegu.

Chroniona patentem receptura kosmetyku predysponuje go do spełniania kilku ważnych zadań.

Stosowany po depilacji Tend Skin Liquid zapobiega wrastaniu włosków, przez co eliminuje wszystkie towarzyszące mu zjawiska, w tym zaczerwienienia, krosty i opuchliznę.
Kosmetyk minimalizuje, a nawet całkowicie eliminuje ryzyko wystąpienia stanów zapalnych i podrażnień pojawiających się po depilacji.

Uniwersalizm i wielozadaniowość
Tend Skin Liquid sam nie powoduje żadnych podrażnień, może być używany przez osoby o wrażliwej skórze. Nadaje się do ochrony dowolnych partii ciała. Spełnia swoje zadania niezależnie od sposobu przeprowadzenia zabiegu. Działa równie dobrze po goleniu, depilatorach elektrycznych, elektrolizie i woskowaniu.

Używany regularnie poprawia strukturę naskórka, zmiękcza go i ułatwia przebijanie się włosków przez warstwę zrogowaciałych komórek.

Jednocześnie jest też doskonałym antyperspirantem – hamuje potliwość i zapobiega rozwojowi bakterii rozkładających pot, eliminując jego przykry zapach. W tej roli może być stosowany na stopy i okolice pach.

Tend Skin Liquid nie zawiera składników uszkadzających struktury skóry. Jest płynem uniwersalnym, wielozadaniowym, o potwierdzonej i bardzo wysoko ocenianej skuteczności.

Chcesz wreszcie odetchnąć i uwolnić się od podepilacyjnych problemów?

Tend Skin Liquid, oraz pozostałe kosmetyki tego producenta, dostępne są w Polsce w sprzedaży internetowej. Kliknij tutaj by przejść na stronę polskiego dystrybutora – sklepu Vitalab.pl.