Każdy z nas czasem ma przeczucie, że jest obgadywany za plecami lub ktoś działa na jego niekorzyść. Takie podejrzenie nie zawsze się sprawdza, ale gdy zauważysz pewną powtarzającą się sytuację, warto zachować czujność. Podobno wskazuje na to częste potykanie się. Jak to sprawdzić i rozwiązać problem? Ten znak wskazuje, że ktoś knuje za twoimi plecami. Mamy na to sposób. Zwalcz złą energię za pomocą 1 składnika. Przeczytaj, od czego zacząć.

Jaki znak wskazuje, że ktoś knuje za twoimi plecami?

Zdarza ci się podejrzewać, że ktoś działa przeciwko tobie, ale nie masz pewności? Babcine przesądy głoszą, że powinnaś zwrócić uwagę na piekące uszy lub policzki, które świadczą o byciu obgadywanym. Okazuje się, że nie tylko takie oznaki świadczą o snuciu intryg w twoim otoczeniu. 

Podobno gdy podejrzewasz, że ktoś knuje za twoimi plecami i dodatkowo potykasz się co najmniej 3 razy tego samego dnia, to znak, że masz rację. Negatywna energia wpływa na zaburzenia aury i równowagi, co dość dosłownie powoduje rzucanie ci kłód pod nogi. Przeciwnicy mogą nawet nie zdawać sobie sprawy, że mają aż tak wielki wpływ na twoje życie. Potykanie się może bowiem prowadzić do gorszych wypadków. Dlatego jak najszybciej zwalcz złą energię i przetnij intrygi.

Zobacz też:

Zwalcz złą energię za pomocą 1 domowego składnika

Co najlepiej zadziała na oczyszczenie się ze złej energii i wyjście z kręgu intryg? Wystarczy użyć składnika, który na pewno masz w swoim domu. Jest nim sól. Najlepiej sprawdza się naturalna sól niejodowana, ale ostatecznie każda sól ma w sobie moc usuwania złej energii. Zalecana jest w tym przypadku rytualna kąpiel solna lub szybkie odcięcie solą od wrogów. Wykonasz je w taki sposób:

  1. Weź garść soli i znajdź spokojne, odosobnione miejsce. 
  2. Wysyp sól wokół siebie na ziemię, by utworzyć okrąg.
  3. Wysypuj sól ze słowami "oczyszczam energię wokół siebie i przecinam knowania".
  4. Dla pewności ostatnią szczyptę soli rzuć przez lewe ramię.
  5. Poczekaj w kręgu kilka minut i wyjdź, gdy poczujesz się spokojna. 

Rozsypaną sól najlepiej zebrać i zakopać lub wyrzucić do płynącej wody (np. do toalety). Po tym krótkim rytuale negatywnie nastawione osoby stracą zainteresowanie twoją osobą i zakończą knowania za twoimi plecami. Wykonuj ten krótki rytuał zawsze, gdy czujesz się otoczona złą energią.

Sprawdź także:

Zobacz także: