Mówi się, że sen mara, Bóg wiara. Niestety często budzimy się w nocy zestresowani, gdy przyśni nam się coś strasznego. Co ciekawe, niektóre sny są niepozorne, a i tak wzbudzają w nas postrach. Tak jest też w tym przypadku. Babcia z Lubelszczyzny ostrzegła nas, że ten sen to najgorszy omen z możliwych. Jeżeli zobaczysz tę marę w nocy, lepiej miej się na baczności. 

Ten sen to najgorszy omen

Nasze babcie znają ludowe mądrości, które wskazują, co może być dla nas ostrzeżeniem, że podążamy złą ścieżką. Okazuje się, że niezastąpione pod tym względem są sny. Zwłaszcza jedna mara powinna wzbudzić w nas czujność. 

Babcia z Lubelszczyzny zdradziła nam, że sen o mewie to wyjątkowo zły omen. Choć jest to ptak, który kojarzy nam się przyjemnie - z wakacjami i poczuciem wolności - w rzeczywistości, gdy zobaczymy go w nocy, ostrzega nas przed niebezpieczeństwem. Zobaczcie, co oznacza sen o mewie. 

Zobacz także: 

Co oznacza sen o mewie? 

Przed czym ostrzegają nas mewy we śnie? Wszystko zależy oczywiście od sytuacji, w jakiej znajdują się te ptaki.

Najgorszym omenem jest mewa lecąca nisko nad ziemią. Jeżeli nam się przyśni, możemy być pewni, że czekają nas kłopoty i straty - nie tylko materialne, ale też duchowe, a nawet zdrowotne. Być może utracimy kontakt z kimś dla nas ważnym. Jest to też ostrzeżenie przed śmiercią kogoś bliskiego.

Równie złym znakiem jest martwa mewa. Ona jednak nie zwiastuje śmierci, a poważne kłopoty w życiu zawodowym. Będziemy mieć problemy w pracy, co przełoży się na tarapaty finansowe. 

Zobacz także:

Pisklęta mew lub cała rodzina ptaków także oznacza kłopoty. Otrzymamy nieprzyjemne wieści, które znacząco wpłyną na nasze życie. Długo nie będziemy mogli uwolnić się od efektów, jakie będą za sobą niosły.

A wy wierzycie w sny? Przyśniły wam się kiedyś mewy? Jeśli tak, lepiej zachowajcie ostrożność. 

Zobacz także: