Choć pieniądze szczęścia nie dają, nie da się ukryć, że lepiej je mieć, niż nie. Istnieje pewien sposób na to, żeby zyskać pokaźną sumkę, a jednocześnie na długo zabezpieczyć stan swojego konta. Żeby jednak to osiągnąć, potrzeba regularności. Jeżeli raz w miesiącu wykonasz ten rytuał na bogactwo, fortuna będzie ci sprzyjać. Zobacz, o co konkretnie chodzi. 

Pamiętaj o tym co miesiąc, a przyciągniesz fortunę

Wiele osób zastanawia się, jak przyciągnąć pieniądze. Można np. grać na loterii lub zdecydować się na dodatkową pracę. Warto jednak też dopomóc szczęściu, wykonując magiczny rytuał na pieniądze.

Do przygotowania tej metody potrzebne są dwie rzeczy - banknot o wysokim nominale oraz biały słonik z porcelany, koniecznie z trąbą do góry. Zobaczcie, jak wykonać ten rytuał krok po kroku i o czym przede wszystkim musicie pamiętać. 

Zobacz także: 

Rytuał na bogactwo krok po kroku

Jednorazowy przypływ gotówki nic nam nie da. Żeby osiągnąć fortunę, należy oszczędzać i dbać o finanse, jednocześnie będąc systematycznym. Dlatego też ten rytuał powinniśmy wykonywać regularnie, raz w miesiącu. 

Postaw figurkę słonika w dowolnym miejscu tak, aby był skierowany trąbą do wnętrza mieszkania. Dzień przed wypłatą przywiązuj banknot to trąby słonia. Możesz go zdjąć, gdy pieniądze znajdą się na koncie. Pamiętaj, żeby w kolejnym miesiącu powtórzyć ten trik. 

Dzięki tej jednej banalnie prostej rzeczy pech w finansach ci nie grozi. A ty wierzysz w tego typu rytuały? Masz w domu słonia z trąbą do góry na szczęście? Nie zapomnij przyczepić do niego pieniędzy. 

Zobacz także:

Zobacz także: