Wiele przedmiotów zgromadzonych w domowej przestrzeni może kumulować w sobie pewną energię. W zależności od tego, o jakiej rzeczy mówimy, może ona posiadać negatywny bądź pozytywny ładunek. Przesąd z zegarkiem przestrzega, aby nie wkładać go do szafki nocnej tuż przed zaśnięciem, ponieważ w ten sposób zamyka się droga do odczuwania szczęścia. Z kolei jeżeli zależy ci na tym, aby odzyskać harmonię i oddalić troski, użyj tego drobiazgu. Bardzo ważne jest, aby ustawić go w łazience i aktywować w odpowiedni sposób. 

Ten przedmiot uziemia negatywną energię

Po długim i męczącym dniu marzymy o tym, aby zanurzyć się w wannie wypełnionej ciepłą wodą. Jeżeli pozwala nam na to czas, możemy zadbać o przyjemną atmosferę. W tym celu zapalamy świece i aromatyczne kadziła. Okazuje się, że w jednym z tych przedmiotów ukryte są specjalne moce, dzięki którym pech zostaje skutecznie zablokowany. 

Zobacz także: 

To fioletowa świeca ustawiona w łazience jest uznawana za magiczną. Jej działanie porównywane jest do dobrej wróżby, dzięki której przyszłość będzie jawić się w jasnych barwach. Jeśli więc chcesz uziemić negatywną energię i sprawić, że już więcej nie będzie zaburzać twojej aury, sięgnij po ten niepozorny dodatek. Fiolet w ezoteryce i astrologii wiąże się z następującymi aspektami: 

  • duchowością i mistycyzmem, 
  • mądrością i dążeniem do prawdy, 
  • przekraczaniem niewidocznych granic, 
  • szlachetnością i spokojem, 
  • pobudzeniem intuicji oraz wyobraźni. 

Zobacz także: 

Jak aktywować moc szczęśliwego przedmiotu?

Aby fioletowa świeca zapalona w łazience, miała szanse aktywować swoje moce i uziemić negatywne fluidy, które zebrały się w twoim bliskim otoczeniu, pamiętaj o wykonaniu kilku prostych czynności. Na początku pomyśl o intencji, a następnie zapal świecę i wypowiedz swoje pragnienia na głos. Tylko wówczas magiczny przedmiot zadziała tak, jak powinien.

Zobacz także:

Uważaj również na ten 1 drobiazg przy paleniu świecy. Chodzi o szklane podstawki, które gdy pękną, stają się zapowiedzią zbliżających się rozczarowań i niepowodzeń.