Mikołajki to wyjątkowy dzień, który sprzyja porywom serca. Nic więc dziwnego, że to też idealna data na przyciągnięcie miłości i zapewnienie sobie pomyślności w życiu uczuciowym. Warto jednak pamiętać o tym, że trzeba dopomóc szczęściu. W tym celu najlepiej zrobić mikołajkowy rytuał miłosny, który działa tylko 6 grudnia. Nie przegapcie zatem swojej szansy i go wykonajcie. Zobaczcie, jak to zrobić krok po kroku. 

6 grudnia wykonaj ten rytuał na miłość

6 grudnia to magiczna data z wielu powodów. Okazuje się, że to nie tylko mikołajki, ale również Dzień Anioła, więc wówczas nasi skrzydlaci przyjaciele działają ze zdwojoną mocą. Sami też możemy zapewnić sobie wiele darów. Ostatnio pisałyśmy, że 6 grudnia warto wykonać mikołajkowy rytuał na pieniądze, który zapewni nam przypływ gotówki. Istnieje też jednak sposób na to, aby przyciągnąć do siebie miłość. 

Zobacz także: 

Aby wykonać mikołajkowy rytuał na miłość, potrzebujecie pierniczka, który będzie przez was własnoręcznie wykonany. Podczas przygotowywania łakocia musicie myśleć o wybranku swojego serca. A potem sytuacja jest już banalnie prosta. 

Mikołajkowy rytuał miłosny krok po kroku

Okazuje się, że wystarczy upiec owy pierniczek, a następnie podzielić się nim z obiektem naszych westchnień. Podaruj tej osobie ciasteczko, ale nie zapomnij o pewnym szczególe, który jest kluczowy podczas tego rytuału.

Chodzi o odłamanie malutkiego kawałka pierniczka, a następnie zjedzenie go. Już okruszek wystarczy, aby zapewnić sobie pomyślność w uczuciach, więc osoba obdarowania ciasteczkiem na pewno nie zwróci na to uwagi. Wy natomiast połamiecie się z nią piernikiem niczym opłatkiem i sprawicie, że wam się nie oprze. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Jak zatem widzicie, jest to naprawdę przyjemny i nieskomplikowany rytuał. Warto go wykonać 6 grudnia, bo działa tylko tego dnia.