Kiedy mężczyzna kocha kobietę...

Do czego jest zdolny zakochany mężczyzna? 84-letni Des i jego żona Mona są małżeństwem od 56 lat. Kobieta ostatnio zaczęła tracić wzrok. Jej mąż, żeby żona czuła się zawsze pięknie postanowił, że będzie ją codziennie malował. 

W związku z urodzinami Mony, Des wybrał się z żoną do wizażystki, żeby ta zrobiła Monie makijaż. Mężczyzna był bardzo zaangażowany i chętnie podpatrywał, a nawet brał udział w wykonaniu makijażu. Wizażystka była pod wrażeniem. Od tej pory Des maluje swoją żonę i robi to z wielką starannością.

Chcę, żeby czuła się i wyglądała bosko. Nawet jeśli nie może się zobaczyć w lustrze - powiedział Des w rozmowie z DailyMail.

Ujmujący filmik, na którym Des z wielkim zaangażowaniem maluje swoją żonę stał się hitem sieci. Wideo obejrzało już ponad 10 milionów osób. Des z wielką precyzją nakłada na twarz żony podkład, tusz do rzęs, róż na policzki, a usta maluje szminką.

Filmik dotarł również do Mario Dedivanovic, który jest makijażystą Kim Kardashian i zaprosił małżeństwo na profesjonalne warsztaty wizażu w Londynie. Mona i Des chętnie się zgodzili na udział w warsztatach.

Razem z Moną zgadzamy się co do jednego - mniej znaczy więcej. Nie ma możliwości, abym chciał, żeby moja urocza Mona została "zakryta" kosmetykami. - powiedział w wywiadzie Des

Mona i Des są przykładem miłości, która z wiekiem jest coraz piękniejsza i głębsza. To wyjątkowy przykład dla nas wszystkich, że w sytuacjach trudnych, które przytrafiają nam się w życiu trzeba się wspierać i razem pokonywać trudności.