Kształt portfela ma wpływ na twoje finanse

Wiele osób nie wie o tym, że przedmioty, jakimi się otaczamy, mają realny wpływ na nasze życie. Dlatego też powinniśmy unikać w swoim otoczeniu ostrych rzeczy, ponieważ ich obecność  burzy otaczającą nas energetyczną harmonię.  Nie inaczej jest w przypadku portfela. To w nim trzymamy swoje dokumenty, a przede wszystkim pieniądze. Można zatem powiedzieć, że to jaki jest nasz portfel, bezpośrednio wpływa na to, jakie są nasze finanse. Większość damskich portfeli jest prostokąta o długich bokach. Plus jest taki, że duże portmonetki mieszczą wiele kart, rachunków i innych ważnych dokumentów takich jak dowód osobisty, prawo jazdy, a nawet dowód rejestracyjny pojazdu. Niestety, a to nie sprzyja finansowej energii. Nierówna długość boków sprawia, że pozytywne wibracje wysyłane z trzymanych w portfelu amuletów ucieka. W konsekwencji nie masz przy sobie odpowiedniej ilości gotówki. Zwróć również uwagę, że to mężczyźni zazwyczaj zarabiają więcej, prawda? Nic dziwnego, większość męskich portfeli jest kwadratowa lub w kształcie zbliżonym do kwadratu. Dlatego, jeśli masz taką możliwość lub gdy zastanawiasz się nad wymianą portfela, przeczytaj uważnie ten artykuł. 

Koniecznie przeczytaj, a nie pożałujesz: 

Dlaczego taki portfel przyciąga pieniądze?

Najważniejsze, zanim dokonasz wyboru, w jakim portfelu chcesz trzymać pieniądze, powinnaś wiedzieć, że kwadrat:

  • jest symbolem harmonii i bogactwa,
  • zawiera w sobie energię 4 żywiołów,
  • przyciąga energię z 4 stron świata,
  • tworzy wewnątrz strefę ochronną przed urokami.

Są to bezsprzeczne dowody na to, że kształt portfela wpływa na twoje finanse. Dlatego zawsze noś  pieniądze w kwadratowej portmonetce.

Przeczytaj: 

Co możesz zrobić, żeby zatrzymać energię pieniędzy?

Jak widzisz, idealny kształt kwadratu ma wyjątkowo skuteczne właściwości magiczne. Jeśli jednak jesteś emocjonalnie przywiązana do swojego obecnego portfela lub portmonetki, jest i na to rada. Jeśli chcesz się zabezpieczyć przed uciekaniem pieniędzy, powinnaś nosić przy sobie jeden z wymienionych magicznych atrybutów:

  • łuskę karpia,
  • czerwoną nitkę z 7 supełkami,
  • liść laurowy,
  • własny ząb trzonowy.

Uwaga: pod żadnym pozorem nie trzymaj nieważnych kart do bankomatu ani starych rachunków. Ich obecność blokuje przepływ energii.

Zobacz także: