Kostium ze skrzydełkami – plażowy hit tego lata

Niedawno pisałyśmy o modnych modelach bikini na sezon 2021. Co jeśli chodzi o kostiumy? Tego lata królować będą szalone wzory i kolory. W trendy zdecydowanie wpisuje się kostium kąpielowy, na punkcie którego oszalał ostatnio Internet. Model z przodu nie wyróżnia się niczym specjalnym od innych, klasycznych modeli, jednak niech cię to nie zwiedzie. W tym kostiumie to tył gra pierwsze skrzypce. Doczepiane skrzydła sprawiły, że strój stał się jednym z najbardziej pożądanych kostiumów kąpielowych w tym sezonie. W ofertach marek znajdziecie różne warianty kolorystyczne tego modelu. Możecie postawić na klasyczną czerń, albo zaszaleć i wybrać odważną czerwień czy żółć. Kostium z daleka rzuca się w oczy, dlatego kiedy po niego sięgniecie, zrezygnujcie z dużej biżuterii. Postawcie na słomiany kapelusz i klasyczne okulary przeciwsłoneczne. Takie minimalistyczne dodatki zdecydowanie wystarczą. 

Kostium ze skrzydełkami – jaka mama, taka córka

Absolutnym hitem tego lata jest też wybieranie przez matki i córki takich samych kostiumów kąpielowych. Idealnie sprawdzi się do tego uroczy strój ze skrzydełkami. Wiele marek w swoich ofertach uwzględnia już dorosłe i dziecięce rozmiary, dlatego nie będziesz musiała przeszukiwać Internetu w poszukiwaniu idealnych pasujących strojów. Kostiumy ze skrzydełkami dla mamy i córki znajdziecie w sklepach internetowych Valetta, Mi&Molly czy Nowinky. Prawdziwą królową zdjęć w pasujących kostiumach kąpielowych jest „najpiękniejsza mama świata”, czyli Amerykanka Janene Crossley. Blogerka wyprzedza trendy i już kilka miesięcy temu wrzuciła zdjęcie w supermodnym kostiumie ze skrzydełkami. Zdjęcie w stroju było prawdziwym hitem na jej Instagramie i ma obecnie ponad 30 tys. lajków. 

Modne kostiumy na lato 2021

Trendy odzieżowe przenikają w tym sezonie do kostiumów kąpielowych i bikini. Stroje tego lata będą rzucać się w oczy. Możesz wybrać mocny kolor, np. czerwień i zieleń, które pięknie podkreślają opaleniznę. Modne będą też ciekawe wzory, np. te inspirowane latami 60. W kostiumach jednoczęściowych trendują jednak przede wszystkim fantazyjne wycięcia. Mogą to być całkowicie odkryte plecy, albo ciekawe, geometryczne wycięcia pod biustem. Ważne, żeby wyróżniać się z tłumu. Mocnym trendem 2021 będą też kostiumy na jedno ramię. Takie modele są niezwykle stylowe i mogą być noszone również poza plażą. Świetnie sprawdzą się, jako body na co dzień.