Wiele osób zapomina o tym, że szczęście może kryć się nie tylko w konkretnych przedmiotach i talizmanach. Obszar jego działania jest znacznie szerszy i często wymyka się materialnym wpływom. Radość można odnaleźć, wypowiadając określone słowa bądź też nosząc odpowiednie kolory. Wróżka wskazała, że najszczęśliwszym kolorem ubrania jest pomarańczowy, ale jeśli chcesz przyciągnąć zawodową pomyślność, postaw na inny odcień. Zapewni ci finansowe zadowolenie oraz otworzy drogę do awansu. 

Zobacz także: 

Ten kolor przyciąga szczęście w pracy

Wróżba zaklęta w kolorach jest nieoczywistym sposobem na to, aby przywołać wszystko to, co najlepsze do swojego życia. Każdy odcień odpowiada jednak za inną strefę i sprawia, że twoje wnętrze wypełnia się różnymi odczuciami. Powszechnie uważa się, że żółty kolor przynosi pecha. Ponoć od zamierzchłych czasów taką życiową prawdę przekazywały sobie nasze przodkinie. To zły znak, który sprowadza do życia kłótnie i zazdrość. Jego przeciwieństwem jest niebieski. Ta barwa charakteryzuje ludzi, którzy są odpowiedzialni i pracowici. Dodatkowo kojarzony jest z inteligencją, opanowaniem oraz profesjonalizmem

Niebieski kolor ma również działanie magiczne. Kryje się w nim energia sukcesu. To właśnie dzięki jej działaniu zwiększają się twoje szanse na zawodowe spełnienie oraz awans.

Ten kolor przyciąga szczęście w pracy. Zobacz, jak może ci pomóc: 

  • uspokaja i zmniejsza stres, 
  • dodaje pewności siebie, 
  • rozjaśnia myśli i wspiera koncentrację, 
  • zwraca uwagę na twoją odpowiedzialność i rzetelność, 
  • eksponuje twój profesjonalizm i doświadczenie, 
  • poprawia twój wizerunek, dodaje ci eksperckości, 
  • przyciąga szansę na awans, 
  • wspiera w dążeniu do podwyżki, 
  • przyciąga pochwały i sprawia, że zyskujesz uznanie w oczach przełożonych. 

Co zrobić, aby szczęście zaklęte w kolorze ubrań zadziałało?

Niebieski jest barwą, która przyniesie ci szczęście i powodzenie w sferze zawodowej. Zanim jednak tak się stanie, musisz aktywować moc ukrytą w tym kolorze.

Zobacz także:

Energia zawarta w niebieskich ubraniach jest niezwykle silna, dlatego warto uwalniać ją stopniowo oraz w określone dni tygodnia. Kolor ten płynnie łączy się z wtorkiem, czwartkiem i piątkiem. Są to najlepsze momenty na to, aby wzmocnić swoją pozycję w pracy i przywołać do siebie dobrą passę.

Zobacz także: 

Na początku postaw na morskie bądź granatowe dodatki - ozdobną apaszkę bądź żakiet z guzikami w odcieniach błękitu. Kiedy poczujesz, że środowisko zawodowe zaczyna coraz bardziej doceniać twoje starania i umiejętności, zwiększ moc oddziaływania koloru. Pamiętaj o tym, aby robić to w sposób zrównoważony i płynny. Dzięki temu sukces nadejdzie do ciebie wówczas, gdy będziesz na to w pełni gotowa.