Z reguły, gdy myślimy o trzymaniu czegoś w portmonetce, zakładamy, że wtedy pieniądze będą się nas trzymać. Tak działa m.in. liść laurowy w portfelu lub migdał w portfelu. Niestety nic bardziej mylnego. Wielu z nas popełnia jeden podstawowy błąd, który może nas słono kosztować. Ten drobiazg w portfelu blokuje pieniądze, więc lepiej jak najszybciej się go pozbyć, aby nie stracić całej gotówki. 

Ten drobiazg w portfelu blokuje pieniądze

Już jakiś czas temu pisałyśmy, że zniszczone monety w portfelu mogą przyciągnąć do nas nieszczęście. Okazuje się, że nie tylko one są w stanie przynieść nam pecha, gdy będziemy trzymać je w portmonetce.

Coraz więcej sklepów spożywczych oferuje żetony, które możemy włożyć do wózka, gdy chcemy zrobić zakupy. Jest to bardzo wygodna opcja w czasach, gdy coraz więcej osób nie nosi przy sobie gotówki i coraz częściej płaci kartą. Musimy jednak uważać na to, gdzie trzymamy taki żeton. Noszenie go w portfelu nie jest bowiem dobrą opcją. 

Zobacz także:

Żeton do wózka w portfelu przynosi pecha

Ten niepozorny żeton ściąga na nas pecha. Wielu z nas popełnia bowiem pewien błąd i wkłada go do portfela. O wiele lepiej jednak schować go w innym miejscu - np. w kieszeni spodni lub schowku w samochodzie. Dlaczego? 

Żeton do wózka w portfelu sprawia, że pieniądze zaczynają od nas uciekać i z pewnością blokuje je przed pomnożeniem. Właśnie dlatego możecie mieć problemy finansowe i gotówka zupełnie się was nie trzyma. Jeżeli też to zauważyliście, a nosicie ten drobiazg w portmonetce, lepiej jak najszybciej się go pozbądźcie, zanim wasze konto legnie w gruzach. 

Zobacz także: 

Zobacz także: