Każdy miesiąc niesie za sobą sporo wyzwań, ale też szans na lepszą przyszłość. Ostatnio pisałyśmy, co przynosi pecha w październiku. Przed tymi czynnościami lepiej się wzbraniać, ale na szczęście są też rzeczy, które przynoszą nam pomyślność losu - zwłaszcza pod względem finansowym. Ten drobiazg przyciągnie do ciebie pieniądze w październiku, jeżeli będziesz nosić go przy sobie. Sam zobacz, co to takiego. 

Ten drobiazg przyciągnie do ciebie pieniądze w październiku

Istnieje wiele szczęśliwych amuletów, które są w stanie przyciągnąć do nas gotówkę. Pisałyśmy już, że ten owoc przyciąga pieniądze, a nawet liść laurowy w portfelu jest w stanie sprawić, że Fortuna będzie nam sprzyjać. Jesienią jednak warto postawić na coś innego.

Jest pewne warzywo, które kojarzy się przede wszystkim z jesienią, a już na pewno z październikiem. To dynia, która cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Okazuje się, że to właśnie one może zapewnić nam szczęście w finansach, a w zasadzie to, co się w niej znajduje. 

Zobacz także: 

Pestka dyni na pieniądze

Co przyciąga pieniądze jesienią? Drobiazgiem, który jest w stanie zapewnić nam szczęście w finansach, jest pestka dyni. Wystarczy wyjąć ją ze środka warzywa, a następnie dobrze opłukać i wysuszyć. Potem należy włożyć ją do portfela, a zyskamy pewność, że gotówka od nas nie ucieknie i zacznie mnożyć się na naszym koncie. 

Co ciekawe, dynia jest przydatna także pod innymi względami. To warzywo może przynieść nam miłość, jeśli tylko włożymy kawałek jego skorupy do szuflady z bielizną. Wówczas nada emocji naszemu życiu uczuciowemu. 

Zobacz także: 

Zobacz także: