Jak sprawić, by pieniądze trzymały się twojego portfela i nie przepuścić okazji na zarobek? Może czekasz na dobry moment, by zagrać w totka lub zainwestować? Ten trik pomaga mieć pełny portfel, a co ważne — może też wskazać, kiedy się to stanie. Przesąd głosi, że aby rosły zyski, nasze pieniądze trzeba namoczyć. Sprawdź jak to zrobić bezpiecznie i nie narazić się na stratę.

Trik na pełny portfel – przygotowanie

Marzysz o pieniądzach rosnących na drzewie? Ten trik na powodzenie finansowe sprawia, że niemal tak się właśnie dzieje. Pisaliśmy już, że według cygańskich wierzeń pieniądze przyciągają pieniądze. Dlatego potrzebne ci będą monety o jak najwyższym nominale. Nie używaj banknotów, by ich nie zniszczyć. Do tego triku używamy też wody, która jest nośnikiem energii finansowej. W kolejnych krokach będziesz potrzebować oliwy lub oleju. Aby rozbudować rytuał o wyznaczenie dobrego momentu na inwestycje, przygotuj też nasiono drzewa, może być to też pestka wiśni lub śliwki. Przyda się też czysty szklany słoiczek z zakrętką.

Zobacz też:

Napełnij swoje pieniądze dobrą energią

Tym razem do działania najlepiej przystąpić w słoneczny dzień. Idealnie nadaje się do tego poranek. Do ustawienia słoika wybierz parapet okna skierowanego na wschód lub południe. Tak wykonasz trik na pełny portfel:

  1. Czysty słoik napełnij wodą do 3/4 wysokości. Może to być woda destylowana lub zwykła.
  2. Wrzuć do słoika z wodą kilka monet, np. 7 lub 8. 
  3. Dodaj 1 łyżkę oliwy lub oleju i zamieszaj, ale nie wstrząsaj. Zakręć słoik.
  4. Słoik weź w dłonie i skup swoje myśli na pragnieniu dostatku.
  5. Gdy skończysz napełniać wodę energią, ustaw ją na parapecie okna.
  6. Monety powinny moczyć się co najmniej 7 dni. 
  7. Po tym czasie wyjmij i oczyść monety.

Wodę zachowaj, jeśli chcesz wyznaczyć dzień za inwestowanie i rozbudować rytuał. Oczyszczone monety możesz nosić (jedną z nich lub wszystkie) w portfelu i nie wydawać – mają stanowić amulet na powodzenie w finansach i przyciągać pieniądze do portfela.

Jak wyznaczyć dobry dzień na inwestycję?

Wodę z namaczania monet możesz wykorzystać do wyznaczenia dobrego dnia na pomnażanie majątku. Wystarczy kilka łyżek przenieść do małego naczynia i włożyć do niego nasionko drzewa lub pestkę. Powinna być nie do końca przykryta wodą. Gdy nasionko zakiełkuje i pokaże się zielony pęd – wtedy nadszedł dla ciebie najlepszy czas na inwestycje i pomnażanie pieniędzy. Uwaga, jeśli nasionko nie wykiełkuje, a zamiast tego pociemnieje i się zepsuje, to wskazuje na ostrzeżenie. Lepiej pilnuj swoich pieniędzy i nie wydawaj ich na niepewne interesy.

Sprawdź także:

Zobacz także: