Życie jest pełne niespodzianek. Okazuje się, że nawet tak radosne dni jak mikołajki, które przypadają na 6 grudnia, mogą zesłać na nas różne pułapki. Istnieje jedna rzecz, której szczególnie powinniśmy się wystrzegać tego dnia. Inaczej możemy ściągnąć na siebie pecha, który będzie nam towarzyszył przez cały nowy rok. Tego nie można robić w mikołajki pod żadnym pozorem. 

Tego nie można robić w mikołajki. Chyba że chcesz ściągnąć na siebie pecha

rzeczy, których nie można robić w grudniu, żeby nie ściągnąć na siebie pecha. Okazuje się, że szczególnie powinniśmy uważać w mikołajki, czyli 6 grudnia. Jest to bowiem dzień, który może zesłać nam pecha na cały kolejny rok. 

Zobacz także:

Według niektórych przesądów mikołajki nie idą w parze z... pieniędzmi. A przede wszystkim z ich wydawaniem. Dlatego też nie powinniśmy kupować prezentów mikołajkowych na ostatnią chwilę. Czy jednak całkiem powinniśmy zamknąć portfel na kłódkę? 

W mikołajki nie można wydawać pieniędzy

Wydawanie pieniędzy w mikołajki może sprawić, że będziemy mieli problemy finansowe przez cały kolejny rok. Nie chodzi jednak o drobne zakupy np. spożywcze - te spokojnie możemy wykonywać. Powinniśmy natomiast uważać, wydając większe sumy gotówki. Tego dnia niewskazane jest chociażby kupowanie nowych sprzętów czy pozwalanie sobie na inne droższe wydatki. To może sprawić, że w przyszłym roku pieniądze będą błyskawicznie znikać z naszego portfela. 

Jeżeli zatem nie musicie wydawać większej sumy pieniędzy, lepiej tego nie róbcie. Chyba że chcecie przyciągnąć do siebie pecha i sprawić, że będzie rządził waszym życiem przez cały kolejny rok. 

Zobacz także: 

Zobacz także: