Te znaki zodiaku to najwięksi imprezowicze: Baran

Baran to zdecydowanie najbardziej imprezowy znak zodiaku. Zabawa to jego żywioł. Cały tydzień czeka na piątkowy wieczór, a na dźwięk słowa „impreza”, dostaje dreszczy podniecenia. Nie chodzi tylko o imprezę, ale towarzystwo, rozmowy do rana, taniec, energię nocnego życia. Gdy tylko poczuje zew nocy, zamienia się w imprezowe zwierzę. Możesz wysyłać dm-y, dzwonić, a Baran może być już w taksówce do kolejnego klubu, o którym dowiedział się od nowopoznanego towarzysza w kolejce do toalety. Nieoczekiwany bieg zdarzeń, spontaniczne decyzje i nowe znajomości – bądź na to gotowy, jeśli wybierasz się na imprezę z Baranem. Być może okaże się, że spędzisz ten wieczór sam, scrollując instagramową relację z niezwykle udanego imprezowego maratonu Barana.

Te znaki zodiaku to najwięksi imprezowicze: Byk

Byk – ten znak zodiaku ma niezwykły temperament i energię, godną pozazdroszczenia. Kocha być w centrum uwagi i brylować w towarzystwie. Na imprezie łatwo poznasz go po otaczającym go wianuszku osób zaśmiewających się z jego anegdot, które być może nie raz już słyszałaś. Wzbudza zachwyt, a wszyscy chcą ogrzewać się w jego blasku. Ta umiejętność bywania i wysoka kultura osobista sprawia, że Byk jest idealnym towarzyszem weekendowych wypadów. Byk stawia jednak na dobrą zabawę dość egocentrycznie – może „zapomnieć”, z kim poszedł na imprezę i wrócić z kimś zupełnie innym. Łatwo się też zatraca w przyjemnościach towarzyszących zabawie. Ból głowy lub wyrzuty sumienia – gwarantowane!

Te znaki zodiaku to najwięksi imprezowicze: Rak

Rak – to idealny kompan wszystkich imprez. To znak zodiaku, który będzie się świetnie bawił zarówno na 4-festiwalu brodząc po kolana w kałużach, po wytworne wernisaże, gdzie wymaga się odpowiedniego dress codu i elokwencji w small talku. Ludzie przepadają za Rakami, bo ich dobra energia udziela się wszystkim. Raki kochają energię nocnych szaleństw i taniec, który ma dla nich wyzwalającą moc. Zaproś Raka na karaoke lub imprezę pełną szlagierów Beaty Kozidrak, a długo nie zapomnisz tej imprezy! Idealna impreza dla Raka, to taka, gdzie będzie czuł się swobodnie. Żadnych fałszywych przyjaciół, nadętych snobów czy pustych gadek. Rak ceni szczerość ponad wszystko i chce, by wszyscy bawili się tak dobrze, jak on. To ten znak zodiaku, który odprowadzi cię do domu po imprezie lub będzie nalegał na udostępnienie trasy twojej taksówki.     

Zgadzacie się z tym, że te znaki zodiaku to najwięksi imprezowicze?