Jak mówi mądre przysłowie: mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Jednak te gadatliwe znaki zodiaku zupełnie nie wzięły sobie tej maksymy do serca. Niestety, nie wszyscy zdają sobie sprawę, że słowa niosą w sobie moc i mogą ranić niczym noż. Dlatego w niektórych przypadkach, dla własnego dobra, lepiej zerwać kontrakt z osobami, które nas krzywdzą. Znaki zodiaki wskazują na cechy charakteru, także te, nad którymi powinniśmy popracować. Nie można swojego zachowania usprawiedliwiać znakiem zodiaku.

Znaki zodiaku, które mówią, co im ślina na język przyniesie: Baran

Baran najpierw powie, a potem pomyśli. Na szczęście jest także dość refleksyjny. Wcześniej, czy później zda sobie sprawę, że chlapnął coś za dużo.  Wtedy jest mu strasznie głupio i niezręcznie, ponieważ nie powiedział tego specjalnie. W raamach przeprosin możesz liczyć na miłe słowo, czekoladki, a nawet bukiet kwiatów. Baran będzie pamiętał, że czasem lepiej milczeć, aż do... następnego razu. Na dłuższą metę jego zachowanie może być irytujące.

To cię może zainteresować: 

Znaki zodiaku, które mówią, co im ślina na język przyniesie: Panna

Panny są przekonane o swojej doskonałości i nieomylności. Dlatego też łatwo im przychodzi wydawanie opinii i pouczanie innych osób. Nawet jeśli w danym temacie niewiele mają do powiedzenia. Gdy zdadzą sobie sprawę ze swojego zachowania, nie będzie im z tym komfortowo. Jednak ich duma powoduje, że nie usłyszysz od nich przeprosin. Zastanów się, w jaki sposób zachowanie Panny wpływa na twoją psychikę. Być może warto nieco rozluźnić znajomość.

To cię z pewnością zainspiruje: 

Znaki zodiaku, które mówią, co im ślina na język przyniesie: Koziorożec

Koziorożec zawsze chce dobrze i bywa w tym nadgorliwy. Niestety zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że piekło jest wybrukowane dobrymi chęciami. Wydaje opinie, ocenia, obgaduje, wdaje się w intrygi, ponieważ wydaje mu się, że tak trzeba, tak wypada i, że tego oczekują od niego inne osoby. Jeśli zwrócisz mu uwagę, obrazi się. Bo w swoim odczuciu chciał dobrze. W skrajnym przypadku należy się odciąć od takiej osoby.