Jak to jest, że niektóre znaki zodiaku potrafią kłamać bez mrugnięcia okiem – czy to kwestia nieszczerości, świetnych umiejętności aktorskich czy kwestia ułożenia gwiazd, które nadają im status kłamców idealnych. Jeśli wierzyć astrologom, niektóre znaki zodiaku kłamią częściej niż inne. Których należy się wystrzegać, albo nie ufać w każde słowo.

Te znaki zodiaku kłamią bez mrugnięcia okiem: Koziorożec

Koziorożce nie kłamią. Ale chyba tylko według nich samych. Tak naprawdę projektują sobie swój świat i jego zasady jak szkic, który kolorują według swojego uznania. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mają o sobie bardzo dobre zdanie i nie przyjmują żadnej krytyki. Co ciekawe, wynika to z ich nieufności. Koziorożce kłamią, bo to ich ochronna tarcza. Dzięki niej nikt nie zna ich prawdziwego ja i nikt nie może ich skrzywdzić. Trzeba przyznać, że nie mówienie prawdy jest w niektórych kręgach lepiej widziane niż szczerość. Koziorożec więc wiele zyskuje swoją dyplomacją. Dokąd doprowadzi go ta droga mlecznego kłamstwa, które wyssał z piersi matki? Jeśli nie spotka osoby, której w pełni zaufa i która nie nauczy go piękna szczerej relacji, pozostanie w swojej czarnej dziurze niekończącej się serii kłamstw, na której w pewnym momencie trudno będzie rozróżnić, co jest prawdą, a co własną imaginacją. 

Te znaki zodiaku kłamią bez mrugnięcia okiem: Waga

Obecność Wagi w gronie znaków zodiaku, które kłamią najczęściej odrobinę dziwi. To niezwykle rozsądny i zrównoważony znak zodiaku - dlaczego więc pozwala sobie na naginanie rzeczywistości i oszustwa? Okazuje się, że Waga kłamie najczęściej po to, by nie zrobić innym przykrości. Cel szlachetny, jednak nie usprawiedliwia to środków, które wykorzystuje. Osoby spod znaku Wagi to mistrzowie "białych kłamstw", czyli tych niewinnych, które z założenia Wagi mają tylko pomóc. Tak naprawdę jednak oplatają siecią, z której trudno się wyplątać. Ostatecznie nikt na tym nie zyskuje, gdy prawda wychodzi na jaw. Droga Wago, czasem trzeba stawić czoła trudnościom, być asertywnym i wyrażać swoje zdanie, nawet jeśli komuś ono się nie podoba. W przyszłości taka szczerość zaprocentuje, bardziej niż upchane po kątach kłamstwa.

Te znaki zodiaku kłamią bez mrugnięcia okiem: Skorpion

Skorpion to silny gracz w konkurencji: "najlepszy kłamca". Ma świetne umiejętności manipulowania, a jego pewność siebie i charyzma sprawiają, że trudno mu się oprzeć i nie uwierzyć w jego słowa. Będziesz jak detektyw na tropie seryjnego kłamcy, który nigdy nie odkryje prawdy. Intelekt Skorpiona jest jak brzytwa, a chłodna kalkulacja i umiejętność celnej analizy skazuje cię na porażkę. Ze Skorpionem nie masz najmniejszych szans.  

Zgadzacie się z tym, że te znaki zodiaku kłamią najczęściej? Dajcie znać!