Ponoć pieniądze szczęścia nie dają tylko rzeczy, za które możesz je kupić. Jednak w 2023 roku gwiazdy nie będą łaskawe dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź horoskop finansowy 2023 i dowiedz się, jaka przyszłość jest ci pisana.

Horoskop finansowy 2023: Baran (21.03–19.04)

Baran nie będzie narzekał na brak gotówki, chociaż  na początku roku mogą pojawić się przejściowe zawirowania. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu, to w tym roku gwiazdy ci sprzyjają. Połowa roku to najlepszy czas na inwestycje i już pod koniec roku możesz spodziewać się przypływu dodatkowej gotówki. Mimo to zaplanuj rodzinne wydatki i pilnuj ustalonych limitów. Może się okazać, że pod wpływem impulsu będziesz wydawała więcej, niż zarobisz.

Horoskop finansowy 2023: Byk (20.04–20.05)

Byk będzie musiał zacisnąć pasa, ale dopiero w 3 kwartale. Sytuacja na gorsze zmieni się dopiero po wakacjach, bardzo możliwa jest utrata pracy lub redukcja etatu. Dlatego też zadbaj wcześniej o bezpieczeństwo finansowe swojej rodziny i nie wydawaj wszystkich pieniędzy na wakacjach. Nie martw się jednak na zapas, zmiana rozbudzi u ciebie kreatywność i ostatecznie okaże się początkiem czegoś lepszego.

Horoskop finansowy 2023: Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta czeka intensywny rok, będzie ciężki i bardzo pracowity. Niestety nie będzie się to wiązało ze zmianą sytuacji finansowej. W 2023 roku nie możesz liczyć ani na awans, ani podwyżkę. Profity z włożonej pracy będą widoczne za rok lub dwa. Lepiej nie ryzykuj też ze zmianą pracy. W twojej orbicie pojawia się osoby, które zaburzą twoją wewnętrzną harmonię i finansowy spokój. Posłuchaj swojej intuicji, ona się nie myli.

Zobacz także:

Horoskop finansowy 2023: Rak (21.06–22.07)

Czy Raka czeka gorzkie rozczarowanie? Początek roku będzie wyjątkowo dobry, co sprawi, że nabierzesz apetytu na lepsze życie. Zaczniesz snuć plany dotyczące kupna mieszkania, działki lub dużego, generalnego remontu. Jednak gdy już będziesz o krok od ostatnich formalności, wydarzy się coś, co diametralnie zmieni twoje życie. To jak będzie wyglądała twoja przyszłość, zależy od decyzji, jakie podejmiesz. Uważaj na oszustów.

Horoskop finansowy 2023: Lew (23.07–22.08)

Lew zacznie rok pełen nadziei na zamiany. Twoja intuicja dobrze ci podpowiada. Ten rok będzie trudny psychicznie i mocno obciążający. Jeśli nie jesteś zatrudniona na umowę na czas nieokreślony, to więcej niż jeden raz będziesz zmieniać miejsce zatrudnienia. Mimo stresujących momentów koniec roku zakończy się względnym sukcesem. Będziesz zarabiała mniej niż na początku roku, ale zatrudnienie będzie pewne i stabilne. 

Zobacz także:

Horoskop finansowy 2023: Panna (23.08–22.09)

Panna, która nie jest zadowolona ze swoich zarobków, ma powody do radości. Gwiazdy jasko wskazują, że to wyjątkowy rok, a twoja kariera nabierze tempa. Po pierwszym kwartale poznasz kogoś, kto zaproponuje ci intratny interes. Jeśli wszystko dobrze przeliczysz, to jeszcze przed końcem 2023 będziesz czerpać niemałe zyski.

Przeczytaj: 

Horoskop finansowy 2023: Waga (23.09–22.10)

Waga w 2 kwartale osiągnie wielkie bogactwo. Jednak jeśli liczysz na wygraną w totolotka lub spadek po dalekim krewnym, srogo się rozczarujesz.  W 2023 roku twoim bogactwem i największą poczyniona inwestycją będzie rozwój duchowy i samopoznanie. Dzięki temu odkryjesz swoje supermoce i już z końcem roku będziesz gotowa, żeby zainwestować w karierę i finanse z głową pełną pomysłów.

Horoskop finansowy 2023: Skorpion (23.10–21.11)

Skorpiona czeka udany rok. Co prawda będziesz miała sporo wydatków, ale też dużo pieniędzy wpadnie ci dodatkowo. W 2 kwartale roku dostaniesz propozycje dobrze płatnej pracy, która pozwoli na podreperowanie budżetu domowego. Może będzie to pieczenia ciast na zamówienie lub opieka nad dzieckiem? Niezależnie od tego, jaka jest twoja specjalizacja, dodatkowe zajęcie przyniesie ci także dużo satysfakcji i uznania.

Horoskop finansowy 2023: Strzelec (22.11–21.12)

Strzelce czeka spore wyzwanie. Przez większość roku w pracy i finansach wiele się nie zmieni. Jednak problemy zdrowotne twoje lub bliskich mogą zaburzyć twój spokój. Na szczęście wsparcie przyjaciół sprawi, że na jesień wszystkie twoje problemy znikną i będziesz mogła całą energię skupić na pracy. Z końcem roku otworzą się nowe możliwości. Jednak decyzje podejmuj rozsądnie.

Horoskop finansowy 2023: Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożce urodzone do 27 grudnia będą mile zaskoczone. Zupełnie, jeszcze przed wakacjami, niespodziewanie otrzymasz ofertę dużo lepiej płatnej pracy. Dzięki temu będziesz mogła wyjechać na upragniony urlop i nie przejmować się wydatkami. Inną przyszłość gwiazdy widza dla pozostałych Koziorożców. Co prawda w gwiazdach pisane są pieniądze, jednak będziesz musiała na nie ciężko zapracować. Czeka cię też sporo wyrzeczeń, ale się opłaci.

Horoskop finansowy 2023: Wodnik (20.01–18.02)

Wodniki w końcu zaznają spokoju. Poprzednie lata były pełne zmian i wyzwań, a w 2023 roku będziesz spijać śmietankę. Nie oznacza to braku kłopotów, ale będą one przejściowe i szybko się z mini uporasz. Wykorzystaj czas spokoju, aby naładować się pozytywną energią, bo po wakacjach nadarzy się okazja, żeby dorobić do domowego budżetu. Wydzielanie pieniędzy domownikom może zakończyć się awanturą.

Horoskop finansowy 2023: Ryby (19.02–20.03)

Ryby rozpoczną rok bardzo owocnie. W pracy otrzymasz dodatkowe dofinansowanie, nagrodę lub awans. To w dużym stopniu odciąży wasz domowy budżet. Jednak koniec roku nie zapowiada się kolorowo, a finansowe dodatki będą znacznie skromniejsze w porównaniu z tymi z 2022 roku. Na szczęście nie czekają cię żadne nieplanowane wydatki.