Agnieszka Woźniak-Starak w wysokich kozakach w stylu vintage

Czarne, wysokie, marszczone, na małym obcasie i w mocno kowbojskim stylu – tak w skrócie opisać można kozaki, które wybrała Agnieszka Woźniak-Starak na spacer z psem w kierunku studia „Dzień Dobry TVN”. Zdecydowanie, to jedne z najmodniejszych butów na jesień i zimę 2020, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Photo: AKPA

 

Zobacz też: Modne kowbojki - najmodniejsze modele i pomysły na stylizacje

Wysokie kozaki w stylu vintage. Jak nosić je jesienią i zimą?

Agnieszka Woźniak-Starak połączyła je z obcisłymi jeansami, oversize’ową koszulą w kratę i krótką dwurzędową marynarką w prążki. Jednak to nie jedyna stylizacja, która pasować będzie do takiego rodzaju kozaków. Kozaki z wysoką cholewką, delikatnie marszczone i na małym trójkątnym obcasie doskonale pasować też będą do wszelkiego rodzaju sukienek w stylu boho, spódniczek w stylu vintage czy obszernych wełnianych swetrów noszonych na długie koszule zamiast sukienki. Ten ostatni pomysły wykorzystała ostatnio Kasia Tusk, prezentując się w długim, beżowym swetrze, koszuli do połowy uda i beżowych kowbojkach Kazar.

Modne kozaki na zimę. Jak nosić i z czym łączyć?

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na czerń i jeansowy granat, a to kolory równie klasyczne, co beż i biel. Zresztą, mamy wrażenie, że wszystkie ostatnie stylizacje gwiazdy TVN „kręcą się” wokół właśnie tego połączenia kolorystycznego. Wystarczy wspomnieć tu chociażby o jednej z ostatnich stylizacji gwiazdy z luksusowymi ozdobnymi jeansami w roli głównej.

Wróćmy jednak do naszych czarnych kozaków. Zwróć uwagę, jak nosi je Agnieszka Woźniak-Starak – wkładając jeansowe nogawki spodni do cholewek. Ten detal pojawia się ostatnio w wielu stylizacjach gwiazd i jest dowodem na to, że mikro trendy sprzed lat powracają do łask! Właśnie tak swoje „recyklingowe kozaki” kilka dni temu nosiła Małgosia Socha. Właśnie tak modne kozaki na jesień i zimę noszą gwiazdy street style’u i Instagrama.

Naszym zdaniem stylizacja Agnieszki-Woźniak Starak z kozakami w stylu vintage na pierwszym planie to idealny pomysł na codzienny, niezobowiązujący, a jednocześnie bardzo elegancki look. Zobacz inne ostatnie stylizacje gwiazdy sprzed studia „Dzień Dobry TVN” i wybierz tę, która podoba Ci się najbardziej!

Zobacz też: Kinga Rusin w modnych kowbojkach i płaszczu