Pieniądze najlepiej mnożą się we własnym towarzystwie, ale pewne cechy działają tu jeszcze bardziej intensywnie. Te unikalne banknoty przynoszą szczęście w finansach, a kluczowe są tu numery seryjne. Jeśli wejdziesz w ich posiadanie, noś je zawsze w portfelu lub trzymaj bezpieczne w domu. Pomogą ci pomnożyć fortunę.

Jakie banknoty przynoszą szczęście w finansach?

Zapach pieniędzy to twój ulubiony aromat? Zainspiruj się podpowiedziami wschodnich astrologów, którzy uznają cyfry 8 i 9 za szczęśliwe w związku z finansami. Co to ma wspólnego z pieniędzmi? Przesąd głosi, że banknoty z numerem seryjnym zawierającym 88 lub 99 oznaczają dobrobyt i powodzenie w finansach. Na fortunę kobiet lepiej działają cyfry 8, symbolizując aktualne bogactwo, a na dobrobyt mężczyzn cyfry 9, odczytywane jako bogactwo w przyszłości. Takie banknoty przynoszą szczęście w finansach i przyciągają pieniądze. Im więcej powtarzających się cyfr 8 lub 9 w numerze seryjnym danego banknotu, tym lepiej dla jego właściciela. Bardzo korzystne jest ustawienie cyfr 88 lub 99 na końcu numeru seryjnego. Otrzymanie takiego banknotu to dobry znak, wróżba przypływu pieniędzy. Najlepiej na przyciąganie gotówki działają banknoty świeżo odebrane z banku lub bankomatu, nowe, czyste i wydzielające specyficzny zapach. Nominał banknotu jest tu mniej ważny, liczy się numer seryjny. Takie pieniądze warto nosić ze sobą w portfelu i nie wydawać, by przyciągały więcej gotówki do portfela i na konto. Banknot o wyjątkowym nominale można też oprawić i trzymać w domu jako talizman na szczęście w finansach.

Zobacz też:

Przesądy o pieniądzach – co jeszcze wiemy o numerach seryjnych?

Numery seryjne banknotów mogą oznaczać dla nas szczęście w finansach. Warto obejrzeć gotówkę trzymaną w portfelu. Zwróć uwagę na takie banknoty i ich numery seryjne:

  • Cyfry 8 i 9 oraz ich wielokrotność przyciągają kolejne pieniądze.
  • Ułożenie wzrastające w numerze seryjnym banknotu, np. 01234, 34689, 3568, wróżą powodzenie w finansach.
  • Cyfry malejące to zła wróżba finansowa, przynosi straty.
  • Zera w numerze seryjnym oznaczają zastój w finansach, najlepiej, gdy są na początku, najgorzej, gdy są na końcu numeru.
  • Zestawienie cyfr 6 obok siebie to dobry znak, takie banknoty są poszukiwane przez kolekcjonerów i sporo warte.
  • Cyfra 4 nie jest pożądana, przynosi straty. Wyjątkiem jest ustawienie siedmiu czwórek obok siebie.
  • Data urodzin w numerze seryjnym to prawdziwy rarytas. Trafia się niezwykle rzadko i oznacza osobisty amulet na szczęście w finansach.

Sprawdź również: