Wskazane kobiety to chodzące dobro. Swoją postawą wobec bliźnich pokazują innym, na czym polega miłość i szacunek do drugiego człowieka. W poniższym artykule specjaliści od magii słowa przeanalizowali 6 imion kobiet, których obecność wnosi spokój w życie ich bliskich.

Czytaj także:

Wskazane kobiety to chodzące dobro. Poznaj ich imiona

Agnieszka

Agnieszka uważa, że pomaganie innym ludziom nadaje życiu sens. Dlatego  podejmując jakiekolwiek decyzje, zawsze kieruje się dobrem i czystymi intencjami. Spełnienie znajdzie w pracy w usługach, ale także w szeroko rozumianej branży medycznej. Uważa, że każdy zasługuje na godne życie.

Bożena

Bożena codziennie roztacza dookoła siebie wyjątkową aurę, która silnie rezonuje z energią innych osób. Jej obecność wnosi spokój w życie jej bliskich. Jest niezwykle lubiana i szanowana. Jej dar sprawia, że wiele osób pomaga jej bezinteresownie, a nawet wyręcza ją w różnych obowiązkach.

Franciszka

Franciszka na wyjątkową cierpliwość i spokojne usposobienie. Gdy pojawiają się problemy, jest pierwszą osobą, która na spokojnie potrafi rozwiązać nawet najbardziej skomplikowany i emocjonujący problem. Jest niezwykle otwarta na świat i ludzi.

Joanna

Joanna cieszy się wyjątkowym uznaniem i wiele osób liczy się z jej zdaniem. Sama nie do końca wie, dlaczego tak się dzieje, ponieważ nie uważa się za wyjątkową osobę. Jednak inni widzą jej charyzmę, poczucie humoru, determinację i wyjątkowe dobro, które kryje się w jej spojrzeniu.

Matylda

Matylda ma w sobie wielką siłę, by sprzeciwiać się złu. Gdy widzi coś niepokojącego, natychmiast reaguje, nawet jeśli będzie musiała ponieść tego konsekwencje. W jej obecności ludzie czują się bezpiecznie, ponieważ dobrze wiedzą, że nie spotka ich żadna krzywda.

Zobacz także:

Tamara

Tamara ma dobre serce i gdy ktoś poprosi ją o pomoc, nigdy nie odmawia. Sama jednak nie wychodzi z inicjatywą, ponieważ szanuje suwerenność i autonomiczność każdej jednostki i nie wściubia nowe w nie swoje sprawy. Wiele osób właśnie za to ją lubi.

Czytaj także: