Jak wygląda rodzicielstwo "bez lukru"?

Tym razem nie będziemy pisały tylko o macierzyństwie, bo przecież nie możemy zapominać również o ojcach. Rodzicielstwo to jedno z najtrudniejszych zadań w życiu. Można piąć się po ścieżkach kariery i osiągać sukcesy ale bycia dobrym rodzicem nie można kupić za żadne pieniądze i finalnie nie każdy może z ręką na sercu powiedzieć "jestem dobrą matką, czy jestem dobrym ojcem". 

Bycie dobrym rodzicem nie przychodzi tak po prostu. Musimy się tego nauczyć, ale nie oczekujmy, że idąc na warsztaty, za które zapłacimy duże pieniądze, to nam wystarczy.

W byciu rodzicem najważniejsze żebyśmy mieli dla dzieci czas i potrafili go dobrze wykorzystać z naszymi dziećmi. To, że puścimy dziecku bajkę a sami będziemy siedzieć na kanapie z telefonem nic nam nie da. Musimy w stu procentach poświęcić dziecku czas - na rozmowę, zabawę, czy wspólny spacer.

Po narodzinach dziecka zmienia się nasze życie. Wiadomo, że nie każdy jest gotowy na zmiany i trzeba do tego dojrzeć. Dziecko wywraca nasz świat do góry nogami. 

To, jak wygląda rodzicielstwo "bez lukru" w punkt przedstawiają ilustracje w naszej galerii. Każdy rodzic je pokocha.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Perspective (2)

Post udostępniony przez Weng Chen (@messycow) Lis 22, 2018 o 8:35 PST