Czy można zapewnić sobie przychylność losu na co dzień za pomocą prostych rozwiązań? Okazuje się, że tak. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka kluczowych i jadalnych elementów. Nie każdy wiele, że te 5 składników wniesie bogactwo i obfitość w twoje życie. Znajdziesz je w każdym sklepie, a może już masz je w domu. Używaj ich jak najczęściej, a efekt cię zaskoczy.

Poznaj 5 składników na bogactwo i obfitość

Na wszystko, co w życiu dobre, trzeba zapracować. Możesz pomóc swoim staraniom, posiadając w domu i używając na co dzień zaskakująco prostych elementów. Te wyjątkowe 5 składników na bogactwo i obfitość to... goździki, cynamon, banany, winogrona i natka pietruszki. Myślisz, że to po prostu składniki codziennej, zdrowej diety? Nie tylko. Wszystkie te elementy posiadają symbolikę zbliżającą nas do szczęścia, pieniędzy, ochrony i dobrobytu. Warto mieć je zawsze pod ręką, zarówno do rytuałów, jako amulety, a także do spożywania.

  • Banany – symbolizują obfitość, dostatek, płodność i dobrobyt. Złoty kolor nawiązuje do pieniędzy i bogactwa, a także oznacza szczęście i radość. Banany w domu ocieplają aurę i dodają energii.
  • Winogrona – oznaka licznych dóbr, bogactwa, szczęścia w rodzinie. To znak gościnności, plonów, zabawy, przemiany. Wiąże się też z witalnością, wielością i przyjemnością.
  • Natka pietruszki – znak nowego życia, siły i energii. Uważana dawniej za świętą roślinę, która dodaje odwagi, siły i szybkości. Symbol odrodzenia, miłości i ochrony.
  • Goździki – ich aromat przyciąga pieniądze, bogactwo i sukcesy. Chronią dobra materialne i wzmacniają ambicję. Oczyszczają ciało i duszę, przestrzeń z negatywnych wpływów.
  • Cynamon – ma moc chroniącą bezpieczeństwo finansowe i domowe. Przyciąga pieniądze, sukcesy i bogactwo. Wzmacnia energię, mądrość i wyostrza zmysły.

Zobacz też:

Jak stosować składniki na bogactwo na obfitość?

Magiczne właściwości składników na bogactwo i obfitość działają nawet wtedy, gdy po prostu masz je w domu. Moc bananów, winogron, pietruszki, cynamonu i goździków możesz łączyć i wykorzystywać w rytuałach oraz obrzędach, o których pisaliśmy już wcześniej, np.

Wszystkie te sposoby na poprawienie swojej codzienności są bezpieczne, łagodne i naturalne. Składniki na bogactwo działają także jako amulety na przyciąganie pieniędzy. Używając też tych przypraw, owoców i warzyw łatwo stworzysz ofiary dziękczynne dla dobrych duchów lub na przebłaganie złych energii. Ich spożywanie nie tylko pomoże ci zadbać o przychylność losu, bogactwo i dobrobyt, dobrze tez wpływają na codzienną dietę. Pamiętaj, że magia składników wzmacnia nasze działania, a nie wykonuje pracę za nas.

Sprawdź także:

 

Zobacz także: