Są takie znaki zodiaku, które bez względu na to, z kim je sparujemy, będą najlepszą wersją siebie. Zwłaszcza w kwestii koleżeństwa i przyjaźni. Jeśli macie je w swoim otoczeniu, to możecie nazywać się szczęściarzami! Te cztery znaki zodiaku to najlepsi przyjaciele.

Które znaki zodiaku to najlepsi przyjaciele?

Na pewno nie jest to ani Skorpion, ani Panna. Znakom tym nie ze wszystkimi dobrze się układa. Za to Byk, Waga, Wodnik i Ryby w roli przyjaciół sprawdzają się doskonale. Jakie cechy tych znaków zodiaku sprawiają, że chcemy się nimi otaczać? Możecie się zdziwić.

Byk

Przyjaciel Byk to dosłownie gwiazdka z nieba. Jest niezwykle lojalny i opiekuńczy. Przyjaźń traktuje poważnie, dlatego warto pielęgnować nawiązaną z nim relacje. Byk nie przyjaźni się z byle kim - nie lubi tracić, dlatego ostrożnie dobiera osoby, które dopuszcza do siebie. Ceni drobne gesty - sam jest ich mistrzem, dlatego jeśli masz go w swoim otoczeniu, możesz spodziewać się, że nie zapomni o twoich urodzinach i złoży ci najpiękniejsze życzenia. Nie lubi być ignorowany, a więc jedyne, co musisz zrobić to po prostu uważnie go słuchać i mentalnie wspierać, a z pewnością będzie trwać przy tobie.

Waga 

Towarzyska i charakterna Waga właściwie z każdym znajdzie wspólny język. Niechętnie zdradza, co myśli i jakie ma poglądy, bo spory nie leżą w jej naturze. Jej pomoc i pozytywne cechy docenisz zwłaszcza wtedy, kiedy będzie zależało jej na osiągnięciu waszego wspólnego celu. Chce się rozerwać na mieście? Zrobi wszystko, by ten wieczór był satysfakcjonujący również dla ciebie. Przyjaźń z Wagą bywa nieco monotonna, ale dzięki temu nie ma w niej miejsca na konflikty i nieprzyjemne wymiany zdań.

Wodnik

Przyjaciel Wodnik, choć bywa samotnikiem, ludziom daje wszystko to, co ma najlepsze. Jest świetnym słuchaczem i fantastycznym (choć czasem ekscentrycznym) doradcą - potrafi znaleźć alternatywne wyjście z każdej sytuacji. W przyjaźni szuka bliskości, oddania i prawdy - jest wyrozumiały, ale jeśli zostanie oszukany i zdradzony na rzecz innych relacji znika i już nie wraca. 

Ryby

Przyjaciel spod znaku Ryb to skarb. Dla bliskiej osoby gotów jest na każde poświęcenie. Musisz pojechać do marketu budowlanego, ale nie masz samochodu? Brakuje ci 200 zł do końca miesiąca? Odezwij się do zaprzyjaźnionej Ryby! Zawsze wyciągnie pomocną dłoń - pomoże, pocieszy, dotrzyma towarzystwa. Jego serdeczność i szlachetność są nieocenione. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Zobacz także: