Astrologowie nieraz udowadniali, że charakter danej osoby w dużej mierze zależy od jej znaku zodiaku. Tak bywa też z cechami, którymi mało kto się chlubi. Podstępność, dwulicowość i nieuczciwość to przymioty skrywane przez wiele osób. U kilku znaków zodiaku można zauważyć je wyraźniej niż u innych. Poznaj 3 znaki zodiaku, które zachowują się jak wilki w owczej skórze. Przed światem skrywają swoją prawdziwą naturę. Kto znajduje się na liście?

Które znaki zodiaku to wilki w owczej skórze?

Gwiazdy sprawiają, że pewne osoby powszechnie uznawane są za niewinne, nieszkodliwe i łagodne, podczas gdy w głębi ich duszy czai się mrok. Gdy tylko coś nie idzie po ich myśli, są zdolne do wszystkiego, łącznie ze zdradą i kłamstwem. Choć nigdy by się do tego nie przyznały, manipulacje i intrygi nie sprawiają im najmniejszych kłopotów. Na co dzień doskonale udają najzwyklejszych członków stada. Oto 3 znaki zodiaku, które są jak wilki w owczej skórze:

  • Byk,
  • Panna,
  • Wodnik.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku skrywają swoją prawdziwą naturę

Byk zazwyczaj wydaje się sympatyczny, spokojny i nieszkodliwy. Czasami może niepokoić jego dociekliwość i wścibstwo, ale mało kto spodziewa się, co naprawdę Byk chce osiągnąć swoimi podstępnymi pytaniami. Ten znak zodiaku woli zaś wiedzieć wszystko o wszystkich, by w razie czego mieć asa w rękawie. Używanie słów i sekretów ludzi to jego tajna broń, gdy ujawnia się jako wilk w owczej skórze.

Panna to zodiakalny symbol uczciwości, łagodności i troski. Nie zawsze jednak te cechy biorą górę. Panna, która dozna krzywdy, dobrze zapamięta winowajcę i zemści się nawet po wielu latach. Niczym wilk w owczej skórze potrafi zbliżyć się do wroga i jego bliskich. Manipulacje, intrygi i kłamstwa nie sprawiają jej żadnej trudności. Dla zdobycia własnych celów gotowa jest zaatakować znienacka i wbić nóż w plecy.

Wodnik zachowuje neutralność i otwartość do czasu, aż ktoś z nim nie zadrze. Wtedy w mig zmienia swoje nastawienie i od tego czasu działa jako wilk w owczej skórze. Podstępnie zdobędzie informacje, które pogrążą przeciwnika. Nie zawaha się skarżyć innym i sprawdzać, jak potoczy się jego intryga. Dodatkowo potrafi wykręcić się z każdej sytuacji konfliktowej i odwrócić kota ogonem. Lepiej z nim nie zadzierać.

Przeczytaj też:

Zobacz także: