Gwiazdy sprawiają, że pewne znaki zodiaku mają mniej młodzieńczej werwy już na starcie. Nie w głowie im imprezy, szalona zabawa i małoletnie wybryki. Zawsze królują u nich rozrywki domatorskie, a ulubioną formą spędzania czasu jest oglądanie telewizji, narzekanie na sąsiadów i ceny w warzywniaku. Te 3 znaki zodiaku to "wieczni emeryci". Gardzą imprezami i rozrywką w towarzystwie, najchętniej spędzają czas w wąskim gronie bliskich. Sprawdź, kto z przymrużeniem oka zdecydowanie nie jest młody duchem.

Które 3 znaki zodiaku to "wieczni emeryci"?

Entuzjazm to dla nich obce słowo. Większość nowości w życiu traktują z dystansem i niechęcią. Pewne znaki zodiaku od zawsze zachowują się, jak gdyby ich miejsce było na dalekiej emeryturze, za którą tęsknią całe życie. Trudno im zaangażować się w pracę, hobby i z ciekawością podchodzić do świata. Ich ulubiony sport to narzekanie i znajdowanie trudności na co dzień. Przeważnie są zbyt dojrzali na swój wiek, wydają się rozczarowani światem i zmęczeni już od samego rana. Te 3 znaki zodiaku to "wieczni emeryci":

  • Byk
  • Panna
  • Ryby

Zobacz też:

Jakie są 3 znaki zodiaku – "wieczni emeryci"?

Byk najlepiej czuje się w domu i jego okolicach. To jego oaza, którą buduje z wielką pieczołowitością. Goście są mile widziani, o ile nie rozsiadają się na zbyt długo. Jego ulubione rozrywki to sport w telewizji, gry planszowe i czytanie książek. Najchętniej nie opuszczałby bezpiecznych murów swojej twierdzy, dlatego stara się wiele rzeczy załatwić przez innych ludzi. Wyznacza nowy poziom w narzekaniu i obgadywaniu sąsiadów. Wśród znajomych mówi się o nim "starszy pan", nawet wtedy, gdy nie przekracza trzydziestki.

Panna od dziecka wie, że liczyć trzeba tylko na siebie. W życiu spotyka ją sporo rozczarowań, które utwierdzają ją w tym przekonaniu. Stara się wychodzić i spędzać czas wśród ludzi, jednak często wkrótce po dotarciu na miejsce odlicza czas do wyjścia. Bywa bardzo dojrzała jak na swój wiek, dlatego nudzą ją szczeniackie wygłupy, popisy i nowoczesne rozrywki. Wszystkiego spróbuje, ale nic ją nie ucieszy. Najchętniej czas spędza na patrzeniu przez okno i pielęgnowaniu kwiatów.

Ryby lubią kreatywność, dlatego mają mnóstwo pomysłów na to, jaką wymówkę zastosować przed wyjściem ze znajomymi. Wykręty takie jak "myję dzisiaj włosy" czy "pies zjadł mi klucze" są wymyślone właśnie przez Ryby. Mistrzowie zmiany planów i leżenia w ciepłym łóżeczku chodzą czasami na spotkania i rozrywki, ale na własnych zasadach. Inaczej sądzą, że marnują czas, który lepiej przeznaczyć na odpoczynek, zakupy lub nadrabianie seriali.

Sprawdź także:

Zobacz także: