To, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na nasze życie. Znaki zodiaku decydują bowiem o cechach naszego charakteru. Właśnie dlatego jedni ludzie są łagodni jak baranki, a inni potrafią pokazać pazury. W tej drugiej grupie znajdują się osoby o morderczych skłonnościach. Tiktokowa wróżka przekonuje, że te 3 znaki zodiaku mają psychopatyczne skłonności. 

3 znaki zodiaku to prawdziwi psychopaci. Mają mordercze skłonności

TikTok to aplikacja, na której możemy znaleźć wiele przydatnych informacji. Są to różnego rodzaju triki urodowe, porady domowe, przepisy kulinarne, ale też ciekawostki astrologiczne. Te ostatnie znajdziemy na profilu @zxdiac_astrology.

Zobacz także: 

Ta tiktokowa wróżka chętnie dzieli się informacjami dotyczącymi poszczególnych znaków zodiaku. Z jej nagrań możemy np. dowiedzieć się, jakie są najbardziej przerażające cechy każdego z nas. Teraz postanowiła pójść o krok dalej.

W jednym z filmików na profilu @zxdiac_astrology zostały zawarte 3 znaki zodiaku, które mają psychopatyczne skłonności. Zdaniem wróżki to właśnie oni:

  1. Skorpion,
  2. Koziorożec,
  3. Lew.

Zobaczcie całe nagranie tiktokowej wróżki. 

@zxdiac_astrology Which one are you? #starsigns #zodiac #zodiacsigns #astrology #sagittarius Kingdanzz and FingerDanceMusic Remix Bow Bow Bow - FingerDanceMusic

Tiktokerka wskazała mordercze znaki zodiaku. Internauci są w szoku 

Wielu internautów, którzy skomentowali nagranie tiktokerki, zgadza się z jej opinią. Wśród tego typu komentujących przeważają osoby właśnie o tych trzech znakach zodiaku. 

Zobacz także:

  • Kocham zemstę. 
  • Jestem psychopatą, bo nawet moi przyjaciele tak mówią. 
  • To prawda. 

Są też jednak tacy, którzy nie popierają opinii wróżki. Ich zdaniem jej nagranie mija się z prawdą. 

  • Nie jestem psychopatą. 
  • Kiedyś lubiłem, kiedy nazywano mnie złym Skorpionem, ale już z tego wyrosłem... 

A co wy o tym sądzicie? Zgadzacie się z opinią tiktokowej wróżki? 

Zobacz także: