Te znaki zodiaku to niezłe ziółka

Byk

Byk jest skupiony wyłącznie na sobie i swoich przyjemnościach. Partnerki traktuje dość przedmiotowo, poza tym oczekuje, że będzie ona jego służącą, która ugotuje, wypierze i posprząta, a wieczorem będzie brylowała u jego boku. Musisz znaleźć czas na wszystkie domowe obowiązki po pracy, ponieważ Byk wychodzi z założenia, że nie pracuje po to, żeby spełniać twoje zachcianki.  Będzie z tobą w związku tak długo, jak mu się to będzie opłacało.

Strzelec

Strzelec to typowy egoista i narcyz, zawsze stawia na siebie. Potrafi ci powiedzieć dokładnie to, co chcesz usłyszeć byle tylko mieć święty spokój. Wie jednak, że nie spełni żadnej z obietnic, bo to nie jest w jego stylu. Nie będzie miał skrupułów, żeby cię wykorzystać i zostawić. Jeśli dysponujesz majątkiem lub nieruchomościami zabezpiecz się intercyzą, zanim się z nim na poważnie zwiążesz. Strzelce są łase na cudze pieniądze.

Koziorożec

Koziorożec sprawia wrażenie nieśmiałego i tym uwodzi wiele kobiet. Jednak w głębi duszy jest bardzo zakompleksiony, zamknięty w sobie i boi się otworzyć emocjonalnie  na inne osoby. Dlatego, aby nie okazywać własnych słabości i ze strachu przed potencjalnym ośmieszeniem, potrafi kłamać jak z nut i nie dotrzymywać obietnic. Nierzadko też stosuje przemoc wobec partnerki. Nie usprawiedliwiaj go trudnym dzieciństwem ani nie bierz odpowiedzialności za jego czyny. Jest dorosły i doskonale wie, co robi. A jeśli nie? No cóż, to już nie jest twój problem.

To cię z pewnością zainspiruje: 

Niezłe ziółka w związku. Co powinno cię zaniepokoić?

Każdy związek jest inny, ponieważ tworzą go niepowtarzalne osoby. Niektóre związki zbudowane są na stabilnej podstawie, a niektóre na emocjonalnej huśtawce. Niezłe ziółka mogą porządnie namierzać w waszym związku. Jednak niezależnie od tego, czy przyciągają was przeciwieństwa, czy może podobieństwa, ani z jakim znakiem zodiaku się związałaś, istnieje kilka symptomów, na które powinnaś zwrócić uwagę. Jeśli twój partner:

  • okłamuje cię,
  • obiecuje zmianę zachowania, ale tego nie robi,
  • stosuje wobec ciebie przemoc fizyczną, psychiczną lub ekonomiczną,
  • nie szanuje cię,
  • traktuje cię jak koło ratunkowe, czyli zjawia się zawsze, gdy to on ma kłopot, a twoje problemy go nie interesują,
  • nie akceptuje twoich przyjaciół ani zainteresowań,
  • masz wrażenie, że tobą manipuluje,
  • nie czujesz się z nim bezpiecznie,

to powinnaś się poważnie zastanowić, czy taki związek ma sens.