Rozmawianie o uczuciach nie jest łatwe i niemal każdemu może sprawiać problem. Niektóre osoby bywają jednak wyjątkowo tajemnicze pod tym względem, co jest uciążliwe dla ich otoczenia. Okazuje się, że są 3 znaki zodiaku skryte emocjonalnie do tego stopnia, że nigdy nie potrafią rozmawiać o uczuciach. Cierpią na tym ich bliscy, którzy nie są w stanie dowiedzieć się, czy ukochani również darzą ich głębokim uczuciem. 

3 znaki zodiaku skryte emocjonalnie. Nie potrafią okazywać uczuć

Każdy chciałby od czasu do czasu usłyszeć, że jest kochany. Niestety nie jest to dane partnerom osób o tych znakach zodiaku.

Zobacz także: 

Ludzie urodzeni pod niektórymi gwiazdami po prostu nie potrafią mówić o uczuciach. Zawsze ukrywają emocje i nigdy nie da się powiedzieć, co tak naprawdę skrywa się w ich wnętrzu. 

Szczególnie te 3 znaki zodiaku nie potrafią okazywać uczuć. Ich partnerzy muszą zdawać sobie sprawę, że nie usłyszą od nich zapewnień o miłości. 

Te 3 znaki zodiaku nie potrafią okazywać uczuć

Oto 3 znaki zodiaku skryte emocjonalnie:

Panna jest niezwykle praktycznym znakiem zodiaku. Przez to odsuwa swoje życie uczuciowe na dalszy plan. Wie doskonale, że emocje nie powinny brać góry w życiu. O wiele łatwiej coś osiągnąć, gdy kierujemy się tylko zdrowym rozsądkiem. Dlatego z reguły całkowicie zapomina o swojej sferze emocjonalnej i nie daje jej dojść do głosu. 

Zobacz także:

Skorpion to jeden z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Roztacza wokół siebie aurę niedostępnego, a pomaga mu w tym skrywanie uczuć. Trudno przebić się przez jego twardą skorupę. Z reguły nie dopuszcza ludzi do siebie - nawet wtedy gdy są mu bliscy. Woli mieć kontrolę w życiu i wie, że informowanie innych o tym, co czuje, może go osłabić. 

Wodnik żyje w swoim świecie, do którego nie dopuszcza innych. Trudno mu się dostosować do kogoś - nawet wtedy gdy darzy tę osobę uczuciem. Właśnie dlatego nigdy nie dopuści drugiego człowieka do swojego wnętrza. To też swoista osłona przed zranieniem. Wie doskonale, że otwierając się na kogoś, mocno się naraża - ten ktoś może bowiem wykorzystać jego uczucia. 

Zobacz także: