Gwiazdy sprawiają, że niektóre znaki zodiaku są bardziej tajemnicze niż pozostałe. Obdarzeni są kreatywnymi umysłami, które podpowiadają im najbardziej szalone plany i pomysły. Czasem jednak sprowadzają ich na manowce, a do tego wciągają w tarapaty innych. Sprawdź, które znaki zodiaku są nieobliczalne i warto dwa razy przemyśleć ich zachowanie. A może już ich znasz?

Które znaki zodiaku są najbardziej nieobliczalne?

Nikt do końca nie wie, do czego są zdolne i co dzieje się w ich głowach. Niewinna zabawa z nimi skończy się nad ranem w innym mieście, a rozmowa szybko może zmienić się w dziką awanturę. Choć życie z nimi jest ciekawe i zaskakujące, bywa, że te szalone znaki zodiaku sprawiają nam sporo problemów. Te 3 znaki zodiaku są najbardziej nieobliczalne:

 • Bliźnięta
 • Skorpion
 • Wodnik

Zobacz też:

Jak zachowują się nieobliczalne znaki?

 • Bliźnięta
  Mają impulsywną naturę, która czasem sprawia, że nie cofną się przed niczym. Lubią łamać zasady i naginać reguły. Są pierwsze do szalonych pomysłów, które prowadzą zupełnie nieodkrytą wcześniej drogą. Bliźnięta mają dar wychodzenia z niemal każdych kłopotów obronną ręką i urokiem osobistym. Z nimi przeżyjesz przygodę życia, którą długo będziesz opowiadać.
   
 • Skorpion
  Ten znak cechuje odwaga i nieszablonowość. Pewność siebie niestety czasem gubi Skorpiona, a nieostrożność sprawia, że nie wszystko szaleństwa uchodzą mu płazem. Ostatecznie jednak to z nim można zwiedzić pół świata i zobaczyć niezwykłe rzeczy. Być może przyjdzie za to słono zapłacić, ale tę chwilę warto docenić. Towarzysze Skorpiona muszą pamiętać, by od czasu do czasu wziąć pod uwagę głos rozsądku.
   
 • Wodnik
  Osoba spod znaku Wodnika co pewien czas ma ochotę porzucić sztywne normy i zrobić coś nieobliczalnego. Ryzykowne zachowania, nowe znajomości, a czasem nie do końca legalne sprawy to jej odskocznia od uporządkowanego życia. Nieustannie się buntuje i zadaje śmiałe pytania. Potrzebuje w życiu wrażeń i zmian, choć w niewielkich dawkach. W razie kłopotów udają niewiniątko, choć niezwykle ją to bawi.

Sprawdź też: