Zakupy to dla wielu osób sposób na poprawienie sobie humoru. Najczęściej jest to drobiazg, coś słodkiego lub kolorowy kosmetyk.  I nie ma w tym nic złego, do momentu, kiedy  nas na to stać. Są jednak osoby, które nie zważają na ceny. Wychodzą z założenia, że im droższe rzeczy, tym lepsze samopoczucie. A pieniądze? O tym, będą się martwiły później. Dowiedz się, które znaki zodiaku puszczą cię z torbami.

Znaki zodiaku, które puszczą cię z torbami: Byk

Uwielbia wszystko to co nowe, modne i... drogie.  Wychodzi z założenia, że dobry wygląd nie tylko poprawia samopoczucie, ale też zapewnia sukces zawodowy. Dlatego, gdy coś mu się spodoba, kupuje bez zastanowienia. Nawet jeśli ma długi. A ma je cały czas. Jeszcze nie spłaci poprzedniego, a już zaciąga kolejny. Ta niepewność finansowa bardzo źle odbija się na jego psychice. Dlatego, żeby ukoić nerwy i wprawić się w dobry nastrój kupuje kolejne rzeczy.

Zobacz:  

Znaki zodiaku, które puszczą cię z torbami: Rak

Markowe ubrania to jego konik. Wyda ostatnie pieniądze, żeby kupić sobie wymarzony ciuch, nawet jeśli niekoniecznie dobrze w nim wygląda. Jest też dość próżny, ponieważ ocenia innych ludzi po wyglądzie. Szczególną uwagę zwraca na znane loga. Im większe, tym lepsze. Uwielbia wyprzedaże. Dzięki temu ma poczucie, że oszczędza pieniądze. To jednak jest kamuflaż: wiedząc, że wydaje mniej pieniędzy na jedną rzecz, w konsekwencji kupuje więcej tańszych. Pod markowymi i drogimi ubraniami chce ukryć kompleksy.

Zobacz także: 

Znaki zodiaku, które puszczą cię z torbami: Ryby

Uwielbiają zakupy i cena nie gra dla nich roli. Przede wszystkim dlatego, że nie muszą wydawać zarobionych przez siebie pieniędzy. Wiedzą, że zawsze mogą liczyć na „kieszonkowe” od rodziców lub babci. Jeśli zabraknie dodatkowego dopływu gotówki, stają się złośliwe i niemiłe, a ich samoocena spada. Zaczynają się skarżyć wszystkim dookoła na brak pieniędzy i oczekują współczucia. Są interesowne. Najchętniej zawierają znajomości, jeśli wiedzą, że mogą liczyć na prezenty, zaproszenia na obiady oraz przyjęcia.