Z niektórymi ludźmi trudno funkcjonować każdego dnia. Zwłaszcza gdy są nam bliscy i liczymy na ich wsparcie, ale nigdy go nie dostajemy. Osoby urodzone pod tymi gwiazdami nie są bowiem w stanie uwierzyć w swoich bliskich. Każdy ich pomysł wydaje im się absurdalny i podchodzą sceptycznie do wszystkich ich planów. Właśnie te 3 znaki zodiaku nigdy nie wierzą w bliskich. 

Te 3 znaki zodiaku nigdy nie wierzą w bliskich

Nie wszystkie znaki zodiaku są w stanie wesprzeć swoich bliskich. Z reguły myślą bowiem o sobie lub chcą dominować w każdej relacji. Dlatego życie z nimi bywa uciążliwe. 

Oto 3 najbardziej sceptyczne znaki zodiaku, które nie potrafią uwierzyć w innych: 

  • Lew, 
  • Koziorożec, 
  • Wodnik.

Zobacz także: 

Lew, Koziorożec i Wodnik to najbardziej sceptyczne znaki zodiaku

Lew wychodzi z założenia, że to on jest najlepszy i to on powinien decydować o sobie i swoich najbliższych. Zatem każdy przejaw ich niezależności i pomysłowości jest przez niego błyskawicznie torpedowany. Choć potrafi wskoczyć za nich w ogień, nigdy nie da im wyjść przed szereg, a już na pewno nie przed siebie. Przez to jego osobowość bywa toksyczna. 

Koziorożec zawsze jest przekonany, że wszystko wie najlepiej. Musi postawić na swoim w każdej sytuacji i przez to zdarza mu się zapominać, że inni też mogą mieć swoje zdanie. Gdy mu się sprzeciwiają, od razu się denerwuje i zaczyna dyskusje. A gdy uznaje, że światopogląd innych odbiega od niego, po prostu zaczyna go krytykować, nie zważając na czyjeś uczucia. 

Wodnik to jeden z najbardziej egoistycznych znaków zodiaku. Zawsze myśli i mówi wyłącznie o sobie. Gdy ktoś zaczyna mu opowiadać o swoich planach i tak uda mu się tak przekierować rozmowę, żeby toczyła się głównie o życiu Wodnika. Nie jest zatem nawet w stanie zwrócić uwagi na pomysły swoich bliskich, bo po prostu nie chce o nich słuchać. 

Zobacz także:

Zobacz także: