3 znaki zodiaku, które szybko zapominają

Dowiedz się, jakie 3 znaki zodiaku mają pamięć złotej rybki. Ich cechy mogą cię zaskoczyć.

Baran

Baran nie ma dobrej pamięci, szczególnie gdy jest zabiegany. Gdy się dzieje wiele rzeczy w jego życiu, zaczyna lekko panikować, że nie podoła wszystkim obowiązkom. I ze stresu zapomina o połowie z nich. Dlatego wiele okazji przechodzi Baranowi koło nosa. Jest jednak na to rada: notuj wszystko w kalendarzu lub w telefonie. Nic ci nie umknie i będziesz miała wszystko zanotowane w 1 miejscu. To ci da także poczucie spokoju i pewności, że to ty w pełni kontrolujesz sytuację.

Bliźnięta

Gdy poprosisz Bliźnięta o małą przysługę lub o kupienie czegoś w drodze do domu, możesz być pewna, że tego nie zrobi. I to jest najczęstszy powód konfliktów w związku. Czy to z powodu słabej pamięci Bliźniąt? Otóż nie. Bliźnięta nie robią tego, o co je prosisz, bo wcale ciebie nie słuchają. Cały czas głowę mają zaprzątniętą swoimi sprawami. Zawsze możesz im wysłać maila lub SMS-a. Wtedy masz dowód czarno na białym i żaden Bliźniak nie powie, że przecież o nic go nie prosiłaś.

Waga

Waga ma złote serce. Niestety czasem bywa w tym nadgorliwa i oferuje swoja pomoc osobom, które wcale nie mają na to ochoty. A nawet pomaga wbrew czyjejś woli. Wtedy możesz się spodziewać nerwowej, a nawet agresywnej reakcji. Często jednak nie bierzesz sobie tych uwag do serca i szybko o nich zapominasz. Co sprawia, że nie uczysz się na własnych błędach. Czasem może warto nie tylko wysłuchać drugą osobę, ale wiąć sobie jej uwagi bardziej do serca?

Przeczytaj, a nie pożałujesz: 

Ćwiczenia na dobrą pamięć

Wraz z wiekiem, ale też w wyniku wieli obowiązków w domu, czy też w pracy może zapominać o niektórych rzeczach. Nie ma problemu, jeśli to będą mało istotne sprawy, np. nie kupimy paczki ciasteczek do kawy. Problem pojawia się wtedy, gdy zapominamy pójść do lekarza, czy wykupić leki. Narażamy w ten sposób swoje zdrowie. Dlatego, aby zapewnić sobie dobrą pamięć powinnaś:

  • wysypiać się,
  • nie obarczać zbyt dużą ilością obowiązków,
  • regularnie się badać i stosować się do zaleceń lekarza,
  • dużo czytać np. artykuły na tematy ezoteryczne i związane z astrologią,
  • rozwiązywać krzyżówki,
  • zdrowo się odżywiać,
  •  zachować aktywność fizyczną, np. często chodzić na spacery.

 

Zobacz także:

Wierzysz w tego typu przesądy? A może stosujesz je w swoim życiu? Koniecznie daj mi znać w komentarzu na Facebooku.