Te znaki zodiaku mają najwyższe IQ: Rak

Zodiakalne Raki są intelektualistami o artystycznej duszy. Gdy znajdują się w towarzystwie, bardziej od brylowania w centrum uwagi, wolą obserwację. Potrafią słuchać, analizować i wyciągać wnioski. Zwracają uwagę na detale, a ich wyobraźnia ma balzakowską szczegółowość - nie łudź się, że Rakowi ujdą uwadze detale, które dla innych nie mają znaczenia, jak brudne buty czy zachowanie wobec kelnera. Są spostrzegawcze, pełne pasji i ciekawości świata, co sprawia, że ich umysł to istna skarbnica wiedzy i doświadczeń. Z ich pajęczyn obserwacji tworzą mapy, które pozwalają im niezwykle celnie ocenić rozmówcę. Osoby spod znaku Raka bywają neurotyczne i bardzo wymagające. Ich drobiazgowość i poddawanie wszystkiego w wątpliwość oraz wrodzona nieufność sprawia, że trudno im osiągnąć pełnię szczęścia - zarówno w życiu zawodowym, jak i w miłości i przyjaźni. Idealny zawód - dziennikarz lub detektyw. A czy widzieliście kiedyś takiego bohatera książki lub serialu, który nie topiłby melancholii w alkoholu czy w papierosowym dymie?

Te znaki zodiaku mają najwyższe IQ: Wodnik

Ten znak zodiaku ma zdecydowanie najwyższe IQ. Wodnik ma predyspozycje do bycia najmądrzejszym i najbardziej błyskotliwym znakiem zodiaku. A jednak coś mu w tym przeszkadza. Dokładnie rzecz biorąc - ogromna wrażliwość. Zodiakalny Wodnik ma czyste, szlachetne serce. Bez mrugnięcia okiem biegnie na pomoc potrzebującym - możesz zadzwonić do niego w środku nocy i być pewnym, że zjawi się najszybciej jak to tylko możliwe. Osoby spod znaku Wodnika poświęcają się innym zupełnie bezinteresownie i często rozmieniają na drobne. Zaniedbują swoje pasje, zainteresowania i zadania. Wodniki szybko się uczą (również na błędach), mają ogromną potrzebę samorozwoju i dokształcania. Nie zatrzymują się w miejscu. To samouki, których talent nie nadaje się do szkolnych ławek, egzaminów i zamknięcia w szufladkach. 

Te znaki zodiaku mają najwyższe IQ: Koziorożec

Koziorożce mają umysł ostry jak żyleta. Genialna pamięć, umiejętność łączenia faktów, analizy i wysuwania wniosków to ich sekretna umiejętność, która stawia ich intelekt na równi z agentami Jej Królewskiej Mości. Osoby spod znaku Koziorożca mają lingwistyczne umiejętności oraz szczególnie łatwo nawiązują znajomości. Nie są to jednak relacje bezinteresowne. Koziorożce do grona swoich znajomych przyjmują osoby prominentne i wysoko postawione. W takim towarzystwie brylują i chętnie popisują się swoją elokwencją. Kochają podróże, które jak wiadomo kształcą, ale Koziorożec w nieznany sobie sposób przywozi z nich nowe pomysły i inspiracje, które szybko monetyzuje. Koziorożce kochają pieniądze - z wzajemnością. Ale jak wiadomo, za nie nie można kupić dwóch najważniejszych na świecie rzeczy - szczęścia i miłości.