Te 3 znaki zodiaku to mistrzowie obrażania się za wszystko i na każdego. Nieważne co zrobisz, nigdy nie spełnisz ich nierealistycznych oczekiwań. Bo najczęściej oni sami nie wiedzą, czego chcą. Dlatego po żadnym pozorem nie bierz na siebie odpowiedzialności za ich humorki. W pewnych sytuacjach lepiej zerwać relację z toksyczną osobą niż próbować ją zadowolić. 

Znaki zodiaku, które mają muchy w nosie: Byk

Byk uwielbia stawiać na swoim i często jest przekonany, że tylko on ma rację, chociaż tak naprawdę jest w błędzie. Będzie rozdrażniony, wściekły, a nawet obrażony na cały świat, jeśli coś nie pójdzie po jego myśli. W skrajnych przypadkach będzie wolał zerwać relację niż przyznać się do pomyłki. Nigdy nie przyznaje się do błędu. Jeśli przyłapiesz Byka na tym, że jego słowa mijają się z prawdą, powie, że to twoja wina. Nie bierz na siebie odpowiedzialności za cudze pomyłki.

To cię może zainspirować: 

Znaki zodiaku, które mają muchy w nosie: Strzelec

Strzelec uwielbia być w centrum uwagi i zrobi wszystko, żeby  wszyscy się nim zachwycali. Jest próżny i egoistyczny. Jeśli nie będziesz patrzeć na niego z uwielbieniem, przyklaskiwać wszystkim jego słowom, a przynajmniej słuchać jego opowieści z zaciekawieniem, możesz być pewna, że się obrazi. Strzelec ma wybujałe oczekiwania i wyidealizowaną wizję świata. Chciałby żyć w pięknej bajce. Niestety jego oczekiwania mijają się z rzeczywistością. Dlatego Strzelec często ma  nieustannie  muchy w nosie. I najczęściej sam nie wie dlaczego.

To ci się spodoba: 

Znaki zodiaku, które mają muchy w nosie: Ryby

Ryby są przekonane o swojej mądrości, wielkości i niebywałych umiejętnościach. Wydaje im się, że są specjalistami w każdej dziedzinie i znają się absolutnie na wszystkim. Z pełnym przekonaniem opowiadają największe kłamstwa, ponieważ same w nie głęboko wierzą. Niestety, prawda najczęsciej jest inna. Jednak Ryby nie przyznają się nawet przed sobą, że mogą się mylić. Ich metodą obronną jest nieustający foch, po którym oczekują wielkich przeprosin. Nie daj się wciągnąć w ich gierki.