Nie wszystkie znaki zodiaku nadają się do związku. Niektórzy mężczyźni są urodzeni pod gwiazdami, które nie sprzyjają im pod względem relacji. Ich charakter sprawia bowiem, że oszukują, zdradzają i ranią swoje partnerki. Ukochane nie powinny ufać im bezgranicznie. Najbardziej te 3 znaki zodiaku łamią serca kobiet. Jeżeli twój facet jest na liście, lepiej uważaj. 

Te 3 znaki zodiaku łamią serca kobiet. Tym facetom nie można ufać

Kobiety często zastanawiają się, co sprawia, że mężczyzna nie jest wierny. Okazuje się, że niektórzy są łamaczami damskich serc z natury. 

Zobacz także: 

Jedni panowie szybko się nudzą, inni uwielbiają brylować w towarzystwie coraz to nowej partnerki, a jeszcze inni nie potrafią się oprzeć wdziękom płci przeciwnej. Niektórzy po prostu mają tak od urodzenia i nie sposób ich zmienić. Dlatego na pewnych mężczyzn lepiej uważać. 

Faceci o tych 3 znakach zodiaku to łamacze kobiecych serc

Na mężczyzn o tych 3 znakach zodiaku każda kobieta powinna uważać: 

Faceci spod znaku Bliźniąt szybko nudzą się swoimi partnerkami. W dodatku najłatwiej wpaść w ich pułapkę. Na początku bowiem będą opiekuńczy i romantyczny. Postarają się przychylić kobiecie nieba, po czym brutalnie ją porzucą, gdy ta nie będzie się tego spodziewać. 

Lew to mężczyzna, który ma bardzo pojemne serce. Będzie strzegł każdej kobiety, która jest dla niego ważna, ale jest raczej poligamistą. Jedna partnerka na całe życie nie jest dla niego. Zawsze będzie się rozglądał za innymi.  

Zobacz także:

Skorpion jest bardzo tajemniczym znakiem zodiaku, dzięki czemu przyciąga do siebie płeć przeciwną. W dodatku nie potrafi się jej oprzeć. Gdy zatem kolejna kobieta zwraca na niego uwagę, na pewno jej nie odmówi. 

Zobacz także: