Gwiazdy sprawiają, że kilka znaków zodiaku zmieni swoje życie wraz z nadchodzącą wiosną w marcu. Stanie na ich drodze coś zupełnie nowego, co będzie ich kusić i nęcić. Te 3 znaki zodiaku jeszcze w marcu poznają zakazany owoc. Takie spotkanie wywróci ich życie do góry nogami. Sprawdź, kogo dotyczy ta wróżba.

Które 3 znaki zodiaku jeszcze w marcu poznają zakazany owoc?

Marzec to miesiąc ogromnych zmian nie tylko w przyrodzie. Gwiazdy i układy planet także szykują dla wielu znaków prawdziwą rewolucję. Ten miesiąc zaczął się od zjawiska koniunkcji planet Wenus i Jowisza, które można było oglądać nie niebie gołym okiem. W najbliższych tygodniach czekają nas kolejne astronomiczne wydarzenia, które mogą wpływać na nasz nastrój oraz zachowanie. Niektóre osoby mogą doświadczyć czegoś zupełnie nowego w ich życiu, a wiosna w powietrzu zmieni je nie do poznania. Te 3 znaki zodiaku jeszcze w marcu poznają zakazany owoc:

  • Byk
  • Waga
  • Ryby

Zobacz też:

Jaki będzie zakazany owoc tych znaków zodiaku?

Byk jest zwykle spokojny i opanowany. To wkrótce nagle się zmieni, a Byk pozna smak prawdziwej pasji i swój zakazany owoc. Pewna idea zawróci mu w głowie tak bardzo, że wszystko inne przestanie się liczyć. Będzie znikał na całe dnie, a bliscy nie będą do końca wiedzieli, czym tak naprawdę Byk się zajmuje. Nie warto dopytywać i wszczynać awantur, bo ten znak będzie zbyt zaaferowany, by zdradzić szczegóły. Pierwszy raz stanie się tajemniczy, roztargniony, ale bardzo szczęśliwy. Być może na zawsze pozostanie to twoim słodkim sekretem.

Waga ceni sobie poukładane życie, a jej celem jest doskonała harmonia. W marcu nadejdzie jednak huragan, a Waga da mu się ponieść. Poznasz tak wyjątkową osobę, że zaczniesz kwestionować wszystkie swoje wartości. Będziesz całkowicie zauroczona, a wizja bliższych relacji będzie kusić cię niczym zakazany owoc. Poczujesz, że stracisz dla tej osoby głowę, ale czy rozum także? Być może skusisz się na podjęcie dalszych kroków, by poznać jeszcze raz smak ryzyka i młodości. Jeśli w porę uda ci się wyrwać z tego szaleństwa, będziesz zadowolona, ale żal pozostanie w tobie na zawsze.

Ryby marzą czasem o dniu jak z filmu sensacyjnego, ale na co dzień lubią swoją rutynę. Już wkrótce znajdziesz się jednak w centrum wydarzeń, o których nawet nie śniłaś. Przypadkowy splot okoliczności sprawi, że odkryjesz siebie na nowo. Trafi ci się wyjątkowa okazja, która może być nie do końca uczciwa. Będzie jednak tuż na wyciągnięcie ręki, niczym zakazany owoc, gotowy do zerwania. Ta jedna kwestia opanuje wszystkie twoje myśli. Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, otworzy się przed tobą całkiem nowa droga życiowa.

Sprawdź także:

Zobacz także: