Luty 2023 roku będzie zaskakującym miesiącem. Wraz ze Śnieżną Pełnią Księżyca 5 lutego nadejdą dni pełne trudności, rozterek i problemów życiowych. Większość z nas wyjdzie z nich obronną ręką, ale te 3 znaki zodiaku czekają kłopoty. Negatywna siła pełni księżyca może przygnieść ich na długie tygodnie. Sprawdź, kogo czekają ciężkie czasy i jak mogą wybrnąć z tarapatów.

Które 3 znaki zodiaku czekają kłopoty w lutym?

Gwiazdy nie zawsze przynoszą dobre wieści. Bywa, że rzucają kłody pod nogi i nic nie zapowiada zmiany. Nadchodzą ciężkie czasy. Jest jednak szansa na przełamanie złej passy, trzeba tylko podjąć pewne ryzyko. Te 3 znaki czekają kłopoty na początku lutego:

  • Byk
  • Lew
  • Waga

Zobacz też:

Co wydarzy się w lutym 2023 i jak przegonić pecha?

Byk będzie musiał stawić czoła swoim największym lękom. Do tej pory robiłeś wszystko, by uniknąć tematu, jednak nadszedł czas, by się z nim zmierzyć. Każdy dzień zwłoki przynosić będzie kolejne zaległości i problemy. Postaraj się rozwiązać problem krok po kroku. Jeśli trzeba, zapisz sobie na kartce plan działania i poproś o pomoc kogoś, kto przeżył podobne rozterki. Będzie ciężko, ale co dwie głowy, to nie jedna.

Lew poczuje, że czara goryczy się przelała. Pomniejsze problemy i bolączki złożą się w jeden obraz twoich zmagań. Zanim rzucisz wszystko i wygarniesz komuś, że masz dość, postaraj się wziąć urlop lub wygospodarować wolny weekend. Wykorzystaj wszystkie dostępne środki i bliskich do rozwiązania sytuacji raz na zawsze. Podejmij decyzję, nawet jeśli jest ryzykowna. Jeśli staniesz do walki, na pewno ją wygrasz.

Waga ma przed sobą niepewny czas. Luty przyniesie jej strach, łzy i melancholię. Czekają cię straty finansowe i emocjonalne. To wszystko zdarza się z ważnego powodu i musisz poddać się temu doświadczeniu. Po momencie krytycznym nadejdą dobre dni, a obecny smutek będzie tylko wspomnieniem. Wyjdziesz z niego bogatsza o siłę, a straty szybko odrobisz. Czasem trzeba zrobić krok do tyłu, by potem pójść śmiało do przodu.

Sprawdź także:

Zobacz także: