Astrolodzy nie mają złudzeń, że nasza przyszłość jest zapisana w gwiazdach. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wnikliwej obserwacji nieba możemy się dowiedzieć, co nas czeka i w jaki sposób możemy uchronić się przed kłopotami. Okazuje się, że w najbliższym czasie aż 3 znaki zodiaku czeka weekend pełen łez. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, które sprawią, że wszelkie zmartwienia znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Sprawdź, kogo wskazały gwiazdy.

Czytaj też:

Te 3 znaki zodiaku czeka weekend pełen łez

Byk

Byk będzie zły, ponieważ nic nie pójdzie po jego myśli. Na dodatek, zamiast cieszyć się ze spotkania w gronie bliskich, będzie zmuszony do złożenia stosownych wyjaśnień. Wszystko wskazuje na to, że pewna osoba z jego otoczenia jeszcze przed weekendem zacznie celowo działać na jego szkodę. Kierowana zazdrością i negatywnymi emocjami rozpuści plotki i nieprawdziwe informacje, które postawią zodiakalnego w złym świetle. Gwiazdy jasno wskazują, że można zablokować działanie złej energii. Wystarczy wykonać rytuał na odcięcie pecha z użyciem łopianu.

Waga

Waga w sobotę otrzyma wiadomość, która przysporzy jej wielu kłopotów i zmartwień. Dowie się, że pewna osoba z przeszłości ma do niej wielki żal, a nawet obwinia ją o swoje obecne niepowodzenia. Zodiakalna Waga będzie szukała wsparcia i zrozumienia wśród bliskich. Okaże się jednak, że nikt nie uwierzy w jej wersję zdarzeń. To dodatkowo wprowadzi ją w nieciekawy nastrój, a nawet wpłynie na jej aurę. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że najlepszym sposobem na pozbycie się kłopotów i zmartwień jest wykonanie w piątek wieczorem szybkiego triku na zablokowanie toksycznych osób.

Skorpion

Skorpion jeszcze przed weekendem pozna bolesną prawdę, która doprowadzi go do łez. Ta niecodzienna sytuacja sprawi, że całkowicie straci humor, a nawet zacznie unikać bliskich osób. Będzie miał im za złe, że tak długo skrywali przed nim pewne fakty z przeszłości. Co więcej, przekonanie, że absolutnie nic nie zmieni jego sytuacji, negatywnie wpłynie na jego aurę. Gwiazdy są zdania, że zodiakalny Skorpion może liczyć na udany weekend, jeśli tylko w czwartek wieczorem wykona słowiański rytuał na wszelkie kłopoty.