Mówi się, że "strach ma wielkie oczy" i pod jego wpływem wszystko wydaje nam się groźniejsze. W oczach niektórych ludzi może jednak urastać do rangi horroru. Okazuje się bowiem, że te 3 znaki zodiaku boją się wszystkiego. Przeraża je świat zewnętrzny i mogą wzdrygać się nawet na widok własnego cienia. Sami zobaczcie, kto znajduje się w tym gronie. 

Te 3 znaki zodiaku boją się wszystkiego. Przeraża je nawet własny cień

Każdy z nas miewa rzeczy, których się obawia. Jedni lękają się pająków, inni węży, a jeszcze inni odczuwają dyskomfort, gdy znajdują się w tłumie ludzi. Są jednak takie znaki zodiaku, które boją się niemal wszystkiego.

Zobacz także: 

Życie takich osób musi być uciążliwe. Wolą bowiem zostać w domu, niż narażać siebie i swoich bliskich na ryzyko. Wynika to z cech charakteru, które nabyły wraz z urodzeniem. Jest to bowiem związane z ich znakiem zodiaku. 

3 najbardziej strachliwe znaki zodiaku

Te 3 znaki zodiaku mogą przestraszyć się wszystkiego: 

Rak jest bardzo zapobiegawczym znakiem zodiaku. Nie lubi ryzyka w życiu i stara się trzymać od niego jak najdalej. Drży na samą myśl, że może się znaleźć w niebezpieczeństwie. Nieustannie też martwi się o swoich bliskich. Właśnie dlatego żyje w permanentnym stresie i nie potrafi zdobyć się na odwagę, kiedy życie tego od niego wymaga. 

Waga jest domatorką. Zewnętrzny świat bywa dla niej przerażający. Boi się niemal wszystkiego - nie tylko rzeczy, które wywołują adrenalinę. Potrafi ją przestraszyć nawet zabawka. Przez to może wpadać w paranoje. Często wydaje jej się, że ktoś ją śledzi i nie potrafi zaufać nowo poznanym ludziom, dopóki lepiej ich nie pozna. 

Zobacz także:

Strzelec jest otwarty na świat i ludzi, ale gdy tylko coś go przerazi, od razu się wycofuje. Nie odważy się na nic, jeśli wbije sobie do głowy, że to może mu zagrażać - choć z reguły jego strach jest wyolbrzymiony. Boi się ryzykować w życiu i woli, gdy inni podejmują ważne decyzje - wówczas czuje się pewniej. 

Zobacz także: