31 października obchodzimy Halloween. To amerykańskie święto jest coraz popularniejsze również w naszym kraju. Polacy wyjątkowo upodobali sobie bowiem imprezy halloweenowe i różnego rodzaju przebieranki. Nie wszyscy jednak mogą tego dnia liczyć na pomyślność gwiazd. Okazuje się, że 3 znaki zodiaku będą miały wyjątkowo piekielne Halloween. 

Te 3 znaki zodiaku będą miały piekielne Halloween

Wydawać by się mogło, że im straszniej w Halloween, tym lepiej. Nikt jednak nie chciałby przeżyć tego święta tak jak te znaki zodiaku.

Zobacz także: 

Oto 3 znaki zodiaku, które będą miały piekielne Halloween: 

  1. Panna,
  2. Skorpion
  3. Ryby.

Panna ostatnio nie ma dobrej passy. Listopad rozpocznie w depresyjnym nastroju, w związku z czym także Halloween nie będzie dla niej dobrą okazją do świętowania. 

Skorpion ostatnio zapomniał o kimś dla siebie ważnym. To może się na nim zemścić. Zamiast być straszonym przez kościotrupy i duchy, będzie musiał zmierzyć się z krytyką bliskiej mu osoby. A ta urządzi mu piekło na ziemi. 

Ryby nie będą dziś miały nastroju na imprezy. Wolą spędzić ten wieczór w gronie najbliższych np. na oglądaniu horrorów lub grach planszowych. Powinny jednak uważać, bowiem gwiazdy szykują dla nich coś nieprzewidzianego, co obróci ich życie o 180 stopni - i to na gorsze. 

Zobacz także:

Te 3 znaki zodiaku będą miały udane Halloween

Są też jednak 3 znaki zodiaku, które będą miały wyjątkowo udane Halloween: 

  1. Lew,
  2. Waga,
  3. Koziorożec

Lew jest dziś w szampańskim nastroju. Doskonale wie, za co przebierze się w tegoroczne Halloween i jak je spędzi. Nic nie jest w stanie popsuć mu humoru. 

Waga spędzi Halloween na... randce. Ten wieczór sprzyja porywom serca, dlatego nie powinna się dwa razy zastanawiać. Upiorna noc może się okazać bardzo romantyczna.

Koziorożec na początku nie będzie miał ochoty na zabawę, ale... w końcu zda sobie sprawę, że to najlepsze, co może mu się przytrafić. Halloween w gronie przyjaciół pozytywnie nastroi go na ten melancholijny listopad. 

Zobacz także: