Andrzejki to wyjątkowy wieczór. Od zarania dziejów wówczas wykonujemy różne wróżby, które są w stanie wskazać nam przyszłość. Przede wszystkim jesteśmy ciekawi, co czeka nas w miłości. Są jednak osoby, które w tym roku mogą obyć się bez wróżb. Te 3 znaki zodiaku będą miały magiczne andrzejki i już tego wieczoru ich serca zabiją szybciej. 

Horoskop na andrzejki - kto znajdzie miłość?

Ostatnio pisałyśmy, że należy zrobić to do 29 listopada na miłość, aby nasze uczucia sięgnęły zenitu. Okazuje się, że niektórzy nie muszą specjalnie się starać, bo los po prostu będzie im sprzyjał. Mowa o osobach urodzonych pod tymi gwiazdami. 

Zobacz także: 

Te 3 znaki zodiaku będą miały magiczne andrzejki: 

  • Bliźnięta, 
  • Waga, 
  • Wodnik.

Bliźnięta, Waga i Wodnik - te 3 znaki zodiaku będą miały magiczne andrzejki

Bliźnięta mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Po ostatnich niepowodzeniach miłosnych właśnie w andrzejki na nowo obudzą w sobie uczucie do kogoś, kogo dobrze znają od dawna. Same nie były świadome tego, że coś wielkiego może wyjść z tej relacji, a jednak. Czas na dobre odciąć od siebie przeszłość i pozwolić sobie na zupełnie nowe przygody.

Waga w andrzejki w końcu wyjdzie z szafy. Ostatnio zamknęła się w sobie i schowała w cieniu, ale teraz nabierze pewności siebie i odważnie będzie brnęła przed siebie, aby rozpalić płomień w swoim życiu uczuciowym. Z pewnością jej się to uda, jeśli tylko zaufa swojej intuicji i zrobi pierwszy krok ku komuś, kto od dawna jej się podoba.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Wodnik przekona się, że stara miłość nie rdzewieje. Zwłaszcza że w jego życiu ponownie pojawi się ktoś, z kim wiele go łączyło. Wspólna przeszłość i sytuacje, które razem będą musieli pokonać, tylko umocnią ich więź. Andrzejki zatem będą dla nich magiczne, ale też kolejne miesiące, jeżeli tylko zaufają sobie nawzajem i pozwolą sobie na chwile słabości.