Dopasowanie znaków zodiaku wyraźnie pokazuje nam, kto ma szansę stworzyć udaną relację, a komu los nie sprzyja pod względem uczuciowym. Jakiś czas temu pisałyśmy, że te pary to najgorsze połączenie pod względem zodiakalnym. Okazuje się, że tej jesieni również inne związki mogą nie przetrwać. Te 3 pary znaków zodiaku są skazane na porażkę w najbliższych miesiącach. Zobaczcie, kto znalazł się na liście. 

Te znaki zodiaku tej jesieni nie stworzą udanej relacji 

Istnieje unikatowe dopasowanie znaków zodiaku, które wskazuje nam, które osoby są sobie przeznaczone, a które nie. W tym sezonie jednak sprawy mogą mieć się trochę inaczej. Wróża Casilla wskazuje bowiem, że są trzy znaki zodiaku, które nie będą w stanie teraz stworzyć udanej relacji. Po prostu nie będą nadawać na tych samych falach.

Najbardziej niedopasowane znaki zodiaku tej jesieni:

  • Bliźnięta i Panna,
  • Lew i Wodnik
  • Strzelec i Koziorożec. 

Zobacz także: 

Niedopasowane znaki zodiaku

Bliźnięta i Panna

Bliźnięta i Panna będą się sobą wzajemnie fascynować, ale okaże się, że ich oczekiwania co do tej relacji są zupełnie inne. I właśnie dlatego nic z tego nie wyjdzie. Szalone Bliźnięta będą bowiem chciały romantycznych uniesień, a przyziemna Panna nie jest w stanie im ich zapewnić. Okaże się, że pierwsze wrażenie było jedynie złudzeniem. 

Lew i Wodnik

Wodnik będzie teraz irytował Lwa na każdym kroku. A jak wiemy - Lwa nie można drażnić, bo staje się wtedy nieobliczalny. Choćby nie wiem, jak się starali, ta relacja będzie wisieć na tak cieniutkim włosku, że przerwie się w najmniej oczekiwanym momencie. Zwłaszcza gdy do głosu dojdą emocje, które nie były im do tej pory znane. 

Strzelec i Koziorożec

W relacji tej dwójki będą lecieć iskry, ale bynajmniej nie od chemii między nimi. Te 2 znaki zodiaku zaczną działać sobie na nerwy i mogą stać się o siebie chorobliwie zazdrosne, a to skończy się pretensjami i niedopowiedzeniami. Najgorzej, gdy do ich relacji włączy się ktoś trzeci. Wówczas z pewnością nie będzie już czego ratować, ani o co dbać. 

Zobacz także:

Zobacz także: