Astrolodzy nie mają wątpliwości, że te 2 znaki zodiaku to rasowi hipokryci. Zdaniem wielu bezstronnych obserwatorów to właśnie osoby spod tych znaków zodiaku najczęściej mają pretensje do innych i wytykają im własne błędy. Niestety, równie często nie widzą nic nagannego w swoim zachowaniu, a nawet pouczają innych i mówią im, jak mają postępować.

Zobacz także:

Aż 2 znaki zodiaku to rasowi hipokryci. Ciężko z nimi wytrzymać

Byk

Zodiakalny Byk nie bez przyczyny ma przyczepioną łatkę hipokryty. W swoich oczach uchodzi za ideał i jest święcie przekonany, że nie popełnia błędów. Dlatego czuje moralne przyzwolenie, a nawet obowiązek, by mówić innym, co zrobili źle. Potrafi publicznie wyciągać stare, rodzinne brudy, by udowodnić drugiej osobie jej błąd. Nie zdaje sobie sprawy, że takie zachowanie jest nie na miejscu. Co więcej, sprawia wrażenie osoby, która nie ma świadomości, że przed chwilą zrobiła dokładnie to samo. Bardzo często w swoich wywodach odwołuje się do takich wartości jak miłość, czy prawda. Jednak sam ich nie przestrzega. Związek z Bykiem jest trudny. Jednak trzeba mu przyznać, że rodzina jest dla niego najważniejsza i dla niej jest w stanie nieznacznie zmienić swoje zachowanie. Najchętniej zwiąże się partnerką wyznającą tradycyjne wartości.

Waga

Waga jest uśmiechnięta i spontaniczna, a w pracy szybko pnie się po szczeblach kariery. Jednak ma także jedną mroczną cechę, która jest niezwykle uciążliwa po bliższym poznaniu. Zodiakalna Waga to rasowa hipokrytka. Zawsze powie ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć. Będzie kłamać, lawirować i mydlić oczy tylko po to, by osiągnąć swój cel. Może także udawać osobę wrażliwą, silnie uduchowioną, kierującą się w życiu szlachetnymi pobudkami. Jednak w głębi duszy jest cyniczna i wyrachowana. Ma też wiele kompleksów, które stara się ukryć przed całym światem. Inne osoby irytuje tym, że wciąż je poucza i poprawia, chociaż sama nie jest święta. Najchętniej zwiąże się z osobą, która będzie jej uległa lub (tak jak ona) lubi dominować nad słabszymi.

Przeczytaj także: