Postanowienia noworoczne są specyficznym zjawiskiem. Nowy rok sprzyja bowiem wprowadzeniu w życie planów, które chodzą nam po głowie od dawna. Z reguły dotyczą one zdrowego żywienia, uprawiania sportu lub rzucenia nałogów. Są osoby, które tego typu postanowienia motywują. Są też jednak tacy, dla których stanowią wyłącznie słomiany zapał. Te 2 znaki zodiaku nie dotrzymują postanowień noworocznych, bo nie mają silnej woli.

Te 2 znaki zodiaku nie dotrzymują postanowień noworocznych. Nie mają za grosz silnej woli

Zdarzało wam się robić postanowienia noworoczne? Należycie do grupy, która trzyma się ich, czy raczej po pewnym czasie rezygnujecie? Statystyki pokazują, że większość osób odpuszcza już w pierwszych dniach stycznia. Nikt jednak nie jest w tym tak szybki, jak te 2 znaki zodiaku.

Zobacz także:

Ludzie urodzeni pod tymi gwiazdami nie zostali obdarzeni przez wytrzymałością. Z reguły mają słomiany zapał, są leniwi i nie posiadają silnej woli. Dlatego nie ma szans, żeby wytrzymali w postanowieniach noworocznych. 

Te znaki zodiaku zawsze łamią noworoczne postanowienia

Oto znaki zodiaku, które nie mają silnej woli, jeśli chodzi o postanowienia noworoczne: 

Bliźnięta nie są wytrwałe w dążeniu do celu - niezależnie od tego, czy ktoś im go stawia, czy same się na coś decydują. Gdy tylko pojawiają się pierwsze trudności, uciekają, gdzie pieprz rośnie. Z takim podejściem nie są w stanie długo wytrwać w postanowieniach. Zwłaszcza tych, które wymagają aktywności. Bliźnięta są też bowiem jednymi z największych leniuszków w całym horoskopie.

Ryby uwielbiają postanowienia noworoczne, bo mogą puścić wtedy wodze fantazji. Niestety właśnie na snuciu planów się kończy. Ich postanowienia z reguły są nierealne do wykonania. Z zapałem rozpoczną ich realizowanie już 1 stycznia - choćby waliło się i paliło. 2 stycznia niestety zaczynają tracić chęci do działania, po czym całkiem odpuszczają, bo... "To jednak nie dla nich". 

Zobacz także:

Zobacz także: