Baran
1. kwartał – karta Moc
Poczujesz przypływ nowych sił, przepełni cię radość oraz potrzeba działania. Urozmaicisz swoje kontakty z ludźmi. Twój wielki kobiecy magnetyzm działać będzie ze zdwojoną siłą. Teraz spotkasz mężczyznę, który bardzo przypadnie ci do gustu.

2. kwartał – karta Kochankowie
W tym kwartale zaświeci dla ciebie słońce. Czekają cię sukcesy towarzyskie, powodzenie u płci przeciwnej oraz dobra atmosfera w kontaktach ze współpracownikami. Pojawi się niejedna okazja do gorących, erotycznych przeżyć. Tylko od ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Rozglądaj się bacznie wokół siebie, bo właśnie w tym czasie możesz spotkać swoją drugą połowę.

3. kwartał – karta Cesarz
Przygotuj się na przełom w swoich sprawach. Na początku, jak to zwykle bywa z wielkim zmianami, będzie ci trochę ciężko i pod górkę. Mogą więc skomplikować się stosunki z ludźmi, niewykluczone sprzeczki w rodzinie lub z partnerem. Odczujesz też chwilowy zastój przypływu gotówki. Nie zrażaj się jednak przejściowymi trudnościami, karta Cesarz jest przy tobie i wesprze cię swoją mocą. Wszystko się ułoży.

4 kwartał – karta Wieża
Los zsyła ci kon ikty i niepokoje. Realizację nowych projektów odłóż na nowy rok, bo teraz nie pokonasz przeszkód. Twoje życie wchodzi na inne tory, czeka cię spore zamieszanie. Musisz się skoncentrować na sprawach bieżących, więc na chwilę daj sobie spokój z ambicjami. Najlepiej odpoczywaj i odwiedzaj starych przyjaciół.

Byk
1. kwartał – karta Sprawiedliwość
Sfinalizuj wszystkie zaległe sprawy. Na twoją głowę spadnie mnóstwo problemów domowych i niejedna osoba zagra ci na nerwach. Konfrontacja raczej nieunikniona! Nie próbuj doprowadzać do zgody za cenę zmiany własnych poglądów, walcz o swoje.

2. kwartał – karta Słońce
Przed tobą bardzo dobry okres w życiu. Karta Słońce będzie ci przyjaźnie oświetlać drogę, którą podążasz. Zapowiada to doskonały nastrój, ogromną witalność oraz wiele okazji do przebywania wśród życzliwych ludzi. Ten czas będzie również sprzyjał miłości. Energia tej Karty zrobi wszystko, byś dla innych stała się atrakcyjną partnerką. Teraz możesz spotkać kogoś, o kim marzyłaś.

3. kwartał – karta Mag
Mag zwraca uwagę, byś nie poświęcała większości swego czasu na rozrywki. Niech przyjemności zejdą na razie na dalszy plan. Myśli i działania skieruj w stronę pracy i obowiązków domowych. Wykorzystaj ten okres na umocnienie relacji z ludźmi, których lubisz, oraz załatwienie nieprzyjemnych spraw z tymi osobami, za którymi nie przepadasz. Mag da ci swoją siłę i mądrość, byś postępowała właściwie w trudnych sytuacjach. 

4. kwartał – karta Świat
Będzie trochę bałaganu, ale nie grożą ci żadne nieprzyjemności. Nie licz jednak na szybkie sukcesy ani korzyści nansowe. Zapowiada się niezwykłe ożywienie i ruch w interesie. Nie martw się jednak, bo jest to początek jakiegoś dobrego przedsięwzięcia. Ciesz się więc, że bierzesz w tym udział. Już niedługo twoje wysiłki zostaną docenione.

Bliźnięta
1. kwartał – karta Papieżyca
Trwa twoja dobra passa. Masz szansę zmienić swój los na lepsze. Skacz na głęboką wodę. Sukces wymaga ryzyka! Nie obejdzie się jednak bez drobnych nieporozumień. Ale się nie martw, bo teraz będziesz w stanie rozwikłać każdy problem.

2. kwartał – karta Rydwan
Nastaw się na prezenty od losu i szczęśliwe wydarzenia. Jednak wiele spraw znajdzie  pomyślny nał dopiero w początkach następnego kwartału. To tylko krótkie odroczenie, bo wszystko ułoży się po twojej myśli. Fortuna będzie ci sprzyjać w sprawach finansowych, uważaj jednak na wydatki. Jeśli zaczniesz szastać pieniędzmi, to zanim się obejrzysz, naruszysz swoje oszczędności.

3. kwartał – karta Księżyc
Księżyc ześle ci burzliwy nastrój i właśnie on będzie irytował ludzi wokół ciebie. Odpuść sobie wszelkie poważne rozmowy na tematy zasadnicze. Zajmij się domem, bo w nim będziesz się czuła najbezpieczniej. Na razie we wszystkich dziedzinach towarzyskich życia przyczaj się i nastaw na ostrożność. To jedyna i najlepsza strategia dla ciebie. Wykaż się sprytem i dyplomacją, a przede wszystkim szczerą chęcią pójścia na kompromis.

4 kwartał. – karta Pustelnik
Przyjrzyj się swoim działaniom z dystansu i zobacz, czy część z nich nie przypomina syzyfowej pracy. Z pieniędzmi będzie lepiej, choć nie tak różowo, byś mogła zaspokoić każdy kaprys. Uważaj na ludzi, od których w jakikolwiek sposób jesteś zależna. Napięcia, nieporozumienia i burzliwe wymiany słów z nimi wiszą w powietrzu jak burza.

Rak
1. kwartał – karta Koło Fortuny
To będzie dobry czas. Czeka cię szczyt życio
wego powodzenia. Los cię nagrodzi! Niewykluczone, że wyjedziesz gdzieś daleko na jakieś huczne przyjęcie. Postaraj się teraz nie koncentrować na kłopotach. Baw się, a rozwiązanie problemów odłóż na później.

2. kwartał – karta Rydwan
Śmiało podejmuj wszelkie decyzje dotyczące spraw zawodowych i nansowych. Rydwan sprawi, że w dość krótkim czasie rozwiążą się twoje problemy i wszystko będzie łatwiejsze. W tym czasie będziesz przekonana, że nikt  oprócz ciebie nie ma słuszności w pewnej sprawie. Nie rezygnuj z forsowania swego zdania. Jednak może warto też posłuchać, co mają do powiedzenia inni ludzie.

3. kwartał – karta Głupiec
Czy pamiętasz, że życie nie składa się tylko z obowiązków i pracy? Pewnie masz dużo spraw na głowie i nieraz w natłoku zajęć po prostu nie masz czasu na spełnienie swoich zachcianek. Tak dłużej być nie może! Twoje potrzeby i rozrywki są równie ważne jak sprawy innych, nawet najbliższych ci ludzi! Karta Głupca przypomina, że jesteś na tym świecie również po to, by korzystać z radości, jakie niesie życie.

4. kwartał – karta Słońce
Ogólny klimat tego kwartału będzie przyjazny. Jeśli masz osobistego wroga, to zmieni on zdanie na twój temat. Pokażesz swoim najbliższym, że umiesz współczuć i być przy nich w trudnych chwilach. Jeśli tylko będziesz mogła, obsyp ich prezentami i pieszczotami. Sprawi ci to wiele przyjemności. Oni odpłacą czułością i serdecznością.

Lew
1. kwartał – karta Sprawiedliwość
Będziesz teraz wyjątkowo oszczędna i gospodarna. Nawet jeśli twoje oszczędności okażą się niewielkie, to i tak sprytnie wszystko obmyślisz i kupisz, cokolwiek zechcesz. Możliwe nieporozumienia w rodzinie dotyczące spraw materialnych. Nie zwracaj uwagi na słowa osoby, która może mieć do ciebie nieuzasadnione żale.

2. kwartał – karta Kochankowie
Sprawy uczuciowe w tym kwartale wejdą na pierwszy plan. Ale nie zawsze będzie różowo. Na twoim miłosnym niebie zgromadzi się troszkę chmurek, które na moment przyćmią twój radosny nastrój. Kochankowie to karta wyborów. Jeśli będziesz działać tylko pod wpływem emocji, możesz mieć kłopoty. Czasem nawet w sferze uczuć trzeba przez chwilę ocenić sytuację chłodnym okiem. Inaczej łatwo kogoś niepotrzebnie skrzywdzić.

3. kwartał – Wieża
Tą kartą rządzi planeta Uran, co oznacza, że czekają cię nagłe burze. I to głównie ty będziesz miała ochotę ciskać piorunami. Nie wchodź w konflikty z ludźmi, od których jesteś w jakikolwiek sposób zależna. Bądź cierpliwa i postaraj się niczego nie psuć. Gdybyś jednak koniecznie musiała podjąć jakaś decyzję nansową, zastanów się po stokroć, zanim wypowiesz się w tej sprawie! Uważaj na fałszywych przyjaciół, źle ci radzą.

4. kwartał – karta Gwiazda
Nareszcie kończy się martwy sezon! Twoje życie nabierze teraz rumieńców. Ciało oraz dusza odrodzą się pod wpływem nowej energii przesłanej ci w nagrodę przez kartę Gwiazda. Ciesz się: przed tobą sukcesy w każdej dziedzinie życia. Musisz zacząć działać, sił ci przecież nie brakuje. Karta Gwiazda podziała na ciebie niczym balsam i sprowadzi niespotykanie dobry nastrój. Jej korzystne wibracje będzie widać na każdym kroku.

Panna
1. kwartał – karta Słońce
Słońce sprawi, że już nie będzie trzeba niczym się martwić. Twoje sprawy zaczną układać się doskonale, a ty z optymizmem spojrzysz w przyszłość! Spotka cię jakaś miła niespodzianka od losu, a pieniądze, na które od dawna czekasz, pojawią się na horyzoncie. Trudne sprawy urzędowe same się wyjaśnią, i to z korzyścią dla ciebie.

2. kwartał – karta Księżyc
Wykorzystaj ten czas na umacnianie przyjaźni. Wieczorne rozmowy z przyjaciółmi okażą się o wiele ciekawsze niż kontakt z rodziną. Nadchodzący okres, niestety, nie będzie sprzyjał miłosnym uniesieniom. A wszystko z powodu twojego minorowego nastroju. Spokojnie poczekaj i nie staraj się na siłę zjednać sobie bliskich. Teraz nic dobrego nie wyjdzie z prób zbliżenia się do ukochanego, wręcz przeciwnie – przyniosą one opłakane skutki.

3. kwartał – karta Gwiazda
Dobry moment na podreperowanie zdrowia. Kondycja ci dopisze i nie powinny się do ciebie przyczepić żadne nowe dolegliwości. Stare zaś złagodnieją i przestaną dawać się tak we znaki. Będziesz przez cały czas w bardzo dobrym humorze i nieraz swój pozytywny nastrój zdołasz przekazać innym. Dlatego nie będziesz narzekać na brak towarzystwa. Ale nie daj się wciągnąć w hazard i nie oferuj swoich pieniędzy nawet najlepszym znajomym.

4. kwartał – Sprawiedliwość
Jakieś konfrontacje, tłumaczenie się, rozliczenia, przeprosiny, sprostowania itp. To zamieszanie w twoim życiu nie oznacza jednak nieszczęścia. Zaciśnij zęby i z pokorą przyjmij naukę, jaką obdarzy cię los! Nie martw się: nie widać, by na skutek tych zawirowań ucierpiały twoje sprawy nansowe. Będziesz rozdrażniona i skora do płaczu. Zadbaj o swoje nerwy. Poszukaj sposobów na relaks, który zapewni ci dobre samopoczucie i jasny umysł.

Waga
1. kwartał – karta Cesarz
Karta ta zapowiada stabilizację. Nie możesz liczyć na natychmiastowe sukcesy materialne, jednak będziesz doskonale dawać sobie radę z codziennymi wydatkami. Zresztą nie raz zobaczysz zwiastuny wielkiej fortuny, która cię niebawem czeka. Nie trać nadziei na polepszenie sytuacji, pozytywne wydarzenia są blisko.

2. kwartał – karta Pustelnik
Główny akcent przesunie się w tym czasie na twoją psychikę. Nie można wiecznie lawirować między kłopotami, czasem trzeba powalczyć o swoje i zajrzeć własnym, nawet najgłębszym lękom prosto w oczy. Może więc dobrze będzie znów spotkać się z osobami, z którymi ostatnio trudno ci było rozmawiać. Trzeba powrócić do spraw trudnych, od których łatwiej było uciec i udać, że w ogóle nie istnieją, niż stanąć z nimi do konfrontacji.

3. kwartał – karta Słońce
Poczujesz, że jesteś wybranką losu, kosmiczne siły życzliwie zwrócą się w twoją stronę. Planety spoglądają na ciebie przychylnie – wniosą w twoje życie świeży powiew i sypną przysłowiową manną z nieba. Jeśli otrzymasz impuls do działania, wykorzystaj obecny złoty okres. Wszystko, czego się dotkniesz, powinno zakończyć się sukcesem. Spodziewaj się powodzenia dosłownie w każdej sferze życia: w miłości, nansach, pracy i zdrowiu. 

4. kwartał – karta Rydwan
Niektóre sprawy konieczne do załatwienia staną ci przysłowiową kością w gardle. Nazbiera się sporo zaległości. Spiętrzenie obowiązków zawodowych w połączeniu z porządkowaniem zagadnień związanych z dniem codziennym spowoduje, że nie ze wszystkim uda ci się nadążyć. Chwilami życie będzie nabierać tak zawrotnego tempa, że aż będzie się chciało powiedzieć – DOŚĆ! Jednak wkrótce powrócą spokój i dobra passa.

Skorpion
1. kwartał – karta Gwiazda
Gwiazda zapowiada życzliwość otoczenia i udaną współpracę z ludźmi. Wreszcie uda ci się wygospodarować więcej czasu dla najbliższych, co okaże się istotne. Nie lekceważ drobnych gestów ze strony kogoś bliskiego. To czas, w którym rozdmuchując małą iskierkę, możesz rozniecić ogień uczuć, a on rozbłyśnie pełnym blaskiem.

2. kwartał – karta Głupiec
Spotkania towarzyskie, dyskusje i ciekawe pogawędki. Przy tej okazji możesz liczyć na nawiązanie kilku interesujących znajomości , które okażą się godne pielęgnowania. Warto jednak, przynajmniej na razie, zrezygnować ze zbyt pochopnego angażowania się w nieprzemyślane romanse i irty. To nieustanne pragnienie przygody może sprowadzić na ciebie kłopoty, a nawet poważne tarapaty, z których trudno będzie się wydostać.

3. kwartał – karta Umiarkowanie
Karta zaleca zastanowienie się nad własnym życiem i odnalezienie w nim harmonii. Zafunduj sobie nieco spokoju w samotności. Spróbuj pomedytować, by sięgnąć do niedostępnych części swego umysłu. Jeśli chcesz, by teraz coś potoczyło się po twojej myśli, nie skrywaj zbyt głęboko swoich intencji i nie udawaj, że na niczym ci nie zależy. Masz ogromną szansę, by wszystko, co zaplanowałaś, rozgrywało się według twoich zamierzeń.

4. kwartał – karta Koło Fortuny
Teraz właśnie nadchodzi czas, kiedy zaczniesz wreszcie zbierać owoce poniesionych poprzednio trudów i wyrzeczeń. Wyniki będą naprawdę wspaniałe i – co najważniejsze – przyniosą wyraźną poprawę twoich nansów. Bez trudu przekonasz wielu ważnych ludzi do swoich kolejnych planów i pomysłów. Pamiętaj jednak, by zbyt łatwe sukcesy nie przesłoniły ci trzeźwego myślenia. Wtedy łatwo o błędy i Koło Fortuny może się obrócić.

Strzelec
1. kwartał – karta Umiarkowanie
Czas stagnacji. Podejdź do tego spokojnie i nie denerwuj się. Powstrzymaj się na jakiś czas od realizacji większych przedsięwzięć. Najlepiej spokojnie przeczekaj ten ubogi w wydarzenia okres. Wbrew pozorom chwila oddechu bardzo ci się przyda. Zdobądź się na cierpliwość, mimo że najchętniej wszystko zrobiłabyś natychmiast.

2. kwartał – karta Cesarz
Poznasz teraz kogoś,  kogo warto docenić. Ponieważ od samego początku będzie ci zależało na tej znajomości, potraktuj ją naprawdę poważnie. Przede wszystkim nie stwarzaj fałszywych pozorów, nie strój się w barwne piórka, by coś ugrać. Jeśli nie będziesz nic zmyślać i udawać kogoś, kim nie jesteś – wszystko ułoży się dokładnie tak, jak powinno. Przed tobą wielka szansa na szczęście. Drugiej takiej szybko nie będzie, więc walcz.

3. kwartał – karta Mag
Nie trać czasu i weź się za planowanie przyszłych zamierzeń. To czas, kiedy wolno ci sięgać po najbardziej nawet fantastyczne projekty. Zobaczysz, że później wiele z elementów tych planów będziesz mogła sensownie wykorzystać. Spróbuj też zainwestować w swoje umiejętności. Nadszedł dobry okres, aby wybrać się na jakiś kurs czy dodatkowe szkolenie. Naprawdę warto, bo profesjonalizm będzie teraz bardzo w cenie.

4. kwartał – karta Wieża
Zachowaj spokój i uważnie popatrz, co się dzieje dookoła – tylko w ten sposób będziesz w stanie uniknąć kłopotów. W przeciwnym razie możesz stracić kogoś, na kim ci zależy. Aby nie mieć dodatkowych zmartwień, nie słuchaj plotek i podszeptów ludzi, którzy chcą skłócić cię z bliską twemu sercu osobą. Przestań choć na chwilę uważać, że wszystko wiesz i umiesz najlepiej i że potrafisz każdego uszczęśliwić. Potrzeba ci trochę skromności.

Koziorożec
1. kwartał – karta Słońce
Nadchodzi wspaniała okazja, by zabłysnąć! Teraz masz okazję zjednać sobie naprawdę ważnych ludzi, aby wsparli cię w twoich zamierzeniach i działaniach. Oni właśnie stworzą ci możliwość realizacji dawno zaplanowanych projektów. Nie wstydź wykazać się znajomością tematu. Nie skrywaj przed nimi swego talentu.

2. kwartał – karta Księżyc
Nie próbuj inwestować w jakąś operację finansową, która na pierwszy rzut oka zdaje się nieść za sobą ogromne zyski. Interesy, w które wkłada się małe sumy, a przynoszą ogromne zyski, praktycznie nie istnieją. Nie daj się ponieść złudzeniom i marzeniom o zbiciu fortuny jednym ruchem. Uważaj też na jakąś dziwną propozycję współpracy i bardzo starannie zbadaj całą sprawę, zanim ostatecznie podejmiesz wiążącą decyzję.

3. kwartał – karta Kochankowie
Zbliża się czas, kiedy wszelkie sprawy uczuciowe będą się rozwiązywać same. Nie warto jednak zostawiać wszystkiego własnemu biegowi. Wbrew pozorom od twojej postawy będzie zależało bardzo wiele, toteż im więcej wykażesz pomysłowości i zaangażowania – tym bardziej poczujesz się kochana i szczęśliwa. A przecież na tym właśnie ci zależy. Porozumienie z otoczeniem nie powinno ci teraz sprawiać większych problemów.

4. kwartał – karta Sprawiedliwość
Los zacznie ci niebywale sprzyjać. Niczym się więc zbytnio nie przejmuj, bo ze wszystkim doskonale dasz sobie radę. Nawet jeśli wielu ludzi będzie wątpiło w twoje możliwości – kompletnie nie zwracaj na to uwagi. Posiadasz odpowiednio dużo wiedzy i siły, by wszystko znakomicie ci się powiodło. Masz ogromną szansę na uregulowanie dotychczasowych zadłużeń i z powodzeniem unikniesz zaciągania nowych zobowiązań finansowych.

Wodnik
1. kwartał – karta Mag
Postaraj się dobrze gospodarować pieniędzmi, bowiem niespodziewany przypływ gotówki sprawi, że obudzi się w tobie chęć do szalonych zakupów. Warto więc rozsądnie zastanowić się nad koniecznością nabycia jakiejś rzeczy. Strzeż się teraz fałszywych osób, które bezprawnie chciałyby wykorzystać twoje sukcesy.

2. kwartał – karta Rydwan
Ciekawy okres w twoim życiu, choć pod pewnymi względami może być trochę ryzykowny. Zapowiada się wiele znaczących zmian. Niestety, niektóre z nich mogą okazać się złudą. Trzeba więc uważać i uzbroić się w cierpliwość, by nie wpaść w pułapki zastawiane przez los. Dasz sobie z tym wszystkim radę. Masz szansę poznać kogoś, kto wprost zachwyci cię już na pierwszym spotkaniu. Być może od tej pory staniecie się nierozłączni.

3. kwartał – karta Papieżyca
W tym kwartale mogą pojawić się kłopoty rodzinne, ale nie denerwuj się nimi za bardzo. Wkrótce wszystko samo się wyjaśni i okaże się, że nie było specjalnych powodów do niepokoju. Nie odmawiaj wsparcia czy tylko rozmowy komuś, kto może cię teraz bardzo potrzebować. W ten sposób pomożesz nie tylko jemu, ale i samej sobie, gdyż doprowadzisz do ładu i harmonii wszystkie swoje rodzinne układy. To ważne przedsięwzięcie.

4. kwartał – karta Sprawiedliwość
Do swoich prac i ewentualnych interesów podchodź w tym kwartale bardzo odważnie. Masz teraz szansę, by to, co wymyśliłaś, doskonale ci się powiodło. Ale przyglądaj się wszystkiemu uważnie i dokładnie. Oceniaj sytuacje trzeźwo i sprawdź wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Unikaj najmniejszych nawet konfliktów z prawem i spotykających cię niejasnych sytuacji. Tylko absolutna uczciwość jest gwarantem sukcesu.

Ryby
1. kwartał – karta Cesarz
Nie angażuj się w nic niepewnego, bo w tym czasie ryzyko porażki wzrośnie i nawet najbardziej wpływowi przyjaciele nie będą mogli ci pomóc. Teraz zajmij się tylko tym, co naprawdę ma solidne podstawy, a realizację śmiałych planów zostaw na później. Przed tobą będą jeszcze wspaniałe dni na dokonanie tego, co zamierzałaś.

2. kwartał – karta Mag
Czeka cię poważna rozmowa z kimś bliskim, która wiele wyjaśni i postawi cię prawdopodobnie przed podjęciem bardzo ważnej decyzji. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie wpadaj w złość, bo za ten wybuch możesz drogo zapłacić. Uważaj szczególnie, by któraś z twoich starannie ukrywanych tajemnic nie wyszła na jaw. To mogłoby zburzyć naprawdę wiele, i to już nieodwracalnie. A przecież nie chcesz tak drogo płacić za błędy.

3. kwartał – karta Koło Fortuny
Dookoła ciebie będzie huczało jak w ulu. Wiele spraw, na których ci zależy, nagle się wyjaśni, choć nie wszystkie, niestety, na twoją korzyść. Nie przejmuj się tym zbytnio. W wielu sytuacjach samo wyjaśnienie, bez względu na wynik, otwiera zablokowane drogi. Z całą pewnością będziesz miała powodzenie w najistotniejszych dla ciebie kwestiach. W sferze uczuć czeka cię niespodzianka, ktoś wyzna ci  prawdę o swoim zaangażowaniu.

4. kwartał – karta Rydwan
Działaj na najwyższych obrotach i niczego nie przegap! Tylko wytrwałość w połączeniu z dobrym refleksem da ci pewność sukcesu. Nie odkładaj wszystkiego na jutro. Im wcześniej uporasz się z tym, co najgorsze, tym szybciej będzie ci lżej. Ktoś bliski i skuteczny w działaniu przyjdzie ci z pomocą. Twoje życie uczuciowe rozkwitnie i poczujesz, że wreszcie znalazłaś bezpieczną przystań. Możesz pozbyć się wątpliwości i obaw.