Tarot tygodniowy 18-24.03.2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku to uniwersalna przepowiednia i odpowiedź na kluczowe pytania. Jeśli chcesz, aby karty udzieliły ci odpowiedzi na twoje pytanie, rozważ wykonanie rozkładu tarota, które będzie dedykowane specjalnie tobie.

Tarot tygodniowy 18-24.03.2023 r. – Diabeł

Fot. iStock/Petchjira

Karta Tarota Diabeł nie niesie ze sobą dobrych informacji. To ostrzeżenie przed osobami, które nie mają szczerych intencji wobec ciebie. Mało tego, są niezwykle interesowne i chcą cię wykorzystać dla osiągnięcia zysków materialnych. Jednak jeśli twoje pytanie dotyczyło miłości, odpowiedź nie jest jednoznaczna. Z jednej strony karta Diabła symbolizuje trudne i toksyczne relacje wymagające zakończenia, a z drugiej wielką namiętność, której nie będziesz w stanie powstrzymać. 

Zobacz także: 

Tarot tygodniowy 18-24.03.2023 r. – Wieża

Fot. iStock/Petchjira

Karta Wieża zwiastuje nagłe zdarzenia, które sprawią, że twoje życie odwróci się o 180 stopni. To, co do tej pory uważałaś za stały punkt odniesienia, rozpadnie się niczym domek z kart. Będzie to bolesne doświadczenie, jednak bez niego, twoje życie nie zmieni się na lepsze. Ta karta wskazuje także na duże zawirowania w sferze finansowej, a nawet potężną stratę. W związku wydarzy się coś, co sprawi, że wasza miłość będzie nie do odbudowania. Liczne kłótnie to tylko zapowiedz końca. Wyjątek stanowią pary, które łączy prawdziwe uczucie.

Przeczytaj także: 

Zobacz także:

Tarot tygodniowy 18-24.03.2023 r. – Słońce

Fot. iStock/Petchjira

Karta Tarota Słońce to wyjątkowo dobry znak. Zapowiada wszelką pomyślność, szczególnie w kwestiach rodzinnych w relacji rodzic-dziecko. Słońce to także symbol życia, który zwiastuje odrodzenie i odzyskanie sił witalnych. Po burzliwych momentach czeka cię spokój i poczucie wewnętrznej harmonii. Jeśli jesteś otwarta na miłość i nowy związek, ten tydzień to najlepszy moment, by nawiązać nowe znajomości.

Zobacz także: