Tarot tygodniowy 1-7.04.2023 r. to uniwersalny rozkład, który jest dedykowany wszystkim znakom zodiaku i odpowiada na 3 zadane przez ciebie pytania. Jeśli chcesz zadać kartom więcej pytań, powinnaś skorzystać z indywidualnego rozkładu tarota.

Tarot tygodniowy 1-7.04.2023 r. – Gwiazda

Fot. iStock/Petchjira

Karta Gwiazda wskazuje, że w sprawie, która jest dla ciebie istotna, masz wielką szansę na pozytywne zakończenie. Nie jest to jednak obietnica, więc nie traktuj sprawy jako zamkniętej. Jednak jeśli włożysz nieco wysiłku, to wszystko potoczy się po twojej myśli. W najbliższym czasie możesz się spodziewać spokoju, co będzie miało swoje pozytywne przełożenie nie tylko na finanse, ale i na związek. Jeśli będziesz słuchała się swojej intuicji, uda ci się zamknąć trudne kwestie z przeszłości.

Zobacz także: 

Tarot tygodniowy 1-7.04.2023 r. – Wisielec

Fot. iStock/Petchjira

Wisielec jasno wskazuje, że jesteś w zawieszeniu i dopóki inne kwestie się nie rozwiążą, nie możesz pójść dalej. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek i relaks, ponieważ niebawem twoje życie zmieni się całkowicie. Jeśli jesteś w związku, który właśnie przechodzi kryzys, kłopoty mogą się nasilić. Jednocześnie karta wskazuje, że aby dość do porozumienia, należy „zawiesić” opinie i negatywne emocje i kupić się na faktach.

Przeczytaj także: 

Zobacz także:

Tarot tygodniowy 1-7.04.2023 r. – Kochankowie, pozycja odwrócona

Fot. iStock/Petchjira

Karta Kochankowie w pozycji odwróconej zwraca uwagę na to, że masz problem z podjęciem decyzji w ważnej dla siebie kwestii. Aby odnaleźć klucz i sposób na rozwiązanie, zamiast szukać odpowiedzi  sobie, powinnaś spojrzeć na innych ludzi. Może się okazać, że podjęta przez ciebie decyzja, będzie zakończeniem relacji lub poważną zmianą w życiu. Jeśli jesteś w związku, przyjrzyj się łączącym was relacjom. Ta karta wskazuje, że w tym tygodniu powinniście nad nimi popracować.

Może ci się spodobać: